BEYMEN'DEN BAYRAM HEDİYELERİ

Beymen kolonya, lokum setleri ve çikolata çeşitleri ile bayram sevincine ortak oluyor.

Bayramların geleneksel ikramı kolonya ve lokumlara modern bir yorum getiren Beymen Kolonya & Lokum Setleri, yaz mevsimine özel tat ve aromalarla güncellendi. Baş döndüren kokusuyla büyüleyen yeni Portakal Şekerleme & Portakal Çiçeği kolonya seti, Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma, mutluluk veren Tarçın, bolluk ve bereketin simgesi Nar olmak üzere üç farklı seçenekteki Beymen Kolonya ve Lokum seti ile bayramda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kırk yıllık hatırı olan Türk Kahvesi ve bu lezzetli geleneğin tamamlayıcısı damla sakızlı lokumdan oluşan Beymen Türk Kahvesi ve Lokum Seti bu bayram da dostluklarınızı pekiştiriyor.

Yoğun ve özgün lezzetlerle güncellenen yeni Beymen Chocolate, gramaj alternatifleri ile bayramlara lezzet katıyor. Çikolatalı limon portakal stick’ten bitter çikolatalı portakal dilimlerine, fıstıklı bar ve drajelerden spesiyal dolgulu çikolatalara, madlen çeşitlerinden hurmalı çikolata setlerine Beymen Chocolate’ın birbirinden farklı lezzetleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Etİketler