BİR ADELE BELGESELİ Mİ GELİYOR?

Ünlü belgesellerinde yeni bir yıldız doğuyor!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 17 Temmuz 2022
BİR ADELE BELGESELİ Mİ GELİYOR? Getty Images

Viral olan Oprah programından sonra, Adele belgesel konusunu bir seviye ileri taşıyor.Son zamanlarda izlediğimiz ünlü belgeselleri listesine şimdi de Adele ekleniyor. Oprah’nın programında eski eşi Simon Konecki ile boşanma sürecinin detaylarını anlatan Adele, yeni sevgilisi Rich Paul ile ilişkileri hakkında da bilgi vermişti. Page Six’in haberine göre Paul ile ilişkilerinin perde arkasını inceleyecek olan belgeselde aynı zamanda Adele’in kariyerinde yükselişini izleyeceğiz. 

Las Vegas şovunun son dakika ertelenmesi ile birlikte hayranlarını üzdüğünü düşünen Adele, belgesel projesi ile hayranlarını yeniden heyecanlandırmak istiyor. Herkes adını bilse de özel yaşantısı konusunda oldukça gizemli ve sessiz olan Adele, ilk albümünü çıkardığı zaman ile aynı kişi olmadığını bu belgesel ile vurgulayacak. 

Yeteri kadar iyi olmadığını düşündüğü için Las Vegas şovunu erteleyen Adele, BBC Radio 4’e tepkilerin çok sert olduğunu anlatmıştı. “Onları yarı yolda bırakacağım için çok korkmuştum ve üzülmüştüm. Bir şeyleri düzeltebileceğimiz sanmıştım ama olmadı ve kararımın arkasındayım” diyen Adele, “Beni satın alamazsınız. Beni hiçbir şekilde satın alamazsınız. Sırf yapmak için veya çok fazla para kaybedeceğimiz için bir şov yapmam” diye eklemişti.

Beş sene sonra ilk konseri 2 Temmuz’da gerçekleştiren Adele, yeni Las Vegas tarihlerinin çok kısa bir süre içinde açıklanacağını belirtmişti. Hayal kırıklığına uğrayan hayranlarına bir sürprizi olduğunu söyleyen Adele, belgeselin yolda olduğunun ipuçlarını vermişti. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.