BİR VESPA KİRALAYIN VE…

BİR VESPA KİRALAYIN VE…

Yalnızca giysiler, çantalar ve ayakkabılar olsaydı modanın konusu, el ele tutuşup hep birlikte bir yerden aşağı atlamamız gerekebilirdi! Hem, ultra cool ve stil sahibi halleri taşıyabilecek düzgünlükte bir araba görebilmek mümkün mü ortalıkta!Hepsi kapılmış olabilir ya da  yeterince akıllı davranılmamıştır, kim bilir?  

Bir Vespa isteyin. Biliyorum yollar tekinsiz. Kaç defa denedim, sürücüler iki tekerlekli taşıtlara karşı acımasız. Ama Vespa olunca söz konusu, bunlar geçersiz. Bozcaada’da gördüm en son: Vespa’nın İtalya sokaklarından sonra bu kadar yakıştığı başka bir yer yoktur eminim. Bir de Tünel’e yakışır en çok Vespa.

Satın almak bir yana, bir tane kiralayabilirsiniz. Bir süredir Ferco motor, İstinye showroom’undan yapmak mümkündü bunu. Karşıda oturanlar ve Vespa’nın tadını o yakada çıkarmak isteyenler,şimdi Vespa’larını İstanbul GAP Suadiye mağazasının önünde bir haftadan, bir buçuk yıla kadar varan farklı süreler için kiralayabilirler.

Bu sürenin sonunda Vespa’m ille de benim olsun derseniz, kira bedeli düşüleceğinden onu kolaylıkla satın alabileceksiniz. Sigorta ve kask, kiralama ücretine dahil. Ayda 130 euro.

Satın almak durumunda değilim, kullandığım nasıl olsa o an için benimdir! Bu güzel ve cool fırsat ancak Vespa’ya yakışabilir.
[email protected]

Hacer Yeni