BOTTEGA RESIDENCY İLE TANIŞIN!

Bottega Veneta, belirsizlik, korku ve izolasyon zamanında, dünya genelinde gücü, pozitifliği ve yaratıcılığı paylaşmak için yeni bir çoklu platform konsepti başlattı...

Bottega Residency her hafta; ilham perilerini ve genç yetenekleri kutlamak için, işbirliği içinde oldukları yazarlar ve müzisyenlerden film yönetmenleri ve şarkıcılara kadar, hayatlarını etkileyen ve ruhlarına dokunan tüm yaratıcı zihinler ve eserlere Bottega Residency'de yer veriyor.

Bottega Residency, işbirliği yaptıkları sanatçılardan canlı müzik performansları, yükselen yıldız şeflerden pişirme ve yemek tarifleri ve film endüstrisinden bir işbirliği dahilinde Pazar günleri film geceleri yaparak, alışık olduğumuz normalliği bizlere tekrar yaşatmaya çalışıyor. Bu işbirliği, böyle yalnız hissedebileceğiniz bir zamanda izleyicilere ilham, aktivite ve rahatlık sağlamayı amaçlıyor.

Lükse yeni bir yaklaşım olan Bottega Residency, neşeli bir kaçamak sunarak İtalyanca'da "atölye" yani yaratıcılık laboratuvarı demek olan Bottega'nın anlamını somutlaştırıyor.

Markanın kreatif direktörü Daniel Lee Bottega Residency ile ilgili,  "Yaratıcılık ve güç Bottega Veneta'nın kalbinde yatıyor. Bu son derece üzücü zamanda, bu değerleri kutlamamız ve topluluğumuz ve ötesinde, sevinç ve umut duygusu ateşleme sorumluluğumuz olduğunu hissediyorum." diyor.

Markanın kapsayıcı stratejisinin yaşam damarı olan Bottega Residency; Wechat, Instagram, Youtube, Weibo, Line, Kakao, Spotify, Apple Music, Soundcloud'un yanı sıra web siteleri www.bottegaveneta.com üzerinden erişilebilir.