Bu Yaz Tırnaklar Rengarenk

Hayatına renk katmak isteyenler bunu ya giysileriyle yapıyor ya da aksesuarlarıy

Hayatına renk katmak isteyenler bunu ya giysileriyle yapıyor ya da aksesuarlarıyla… O renkli insanların evlerinde de renkli objelere rastlanması olası. Tüm bu renk severlerin yanında bir grup var ki, siyah- beyaz-gri-bej haricindeki renkleri ne kullanıyor, ne görmek istiyor(du). ‘Du’ diyoruz çünkü şimdiye kadar bu böyleydi. Son dönem kozmetikte renkler ön plana çıktı. Çok sade giyinen birini yeşil ojeleriyle, çok marka giyinen birini fosforik pembe ojeleriyle “Ben buradayım” derken görebiliyoruz.

Küçük cam şişelerin içindeki renkli renkli ojeleri, ruh halimize göre seçiyor, radikal bir değişiklik yapıp en iddialısını bile rahatlıkla kullanıyoruz.
Küçük renklerle, hareketlerle hayatını renklendirmek isteyenler genelde ojelerden işe başlıyor. Belki de OPI’nin, Sally Hansen’ın, Sephora’nın, Mavala’nın, Essie’nin, Rimmel’in renkli renkli ojeleri bu yüzden son dönemde çok satıyor. Belki de bu yüzden Beyonce’nin “Why dont you love me?” klibi çok izleniyor. (O klipte yemyeşil tırnakları var.) Rihanna’nın ilginç ojeleri, Victoria Beckham’ın çingene pembesi tırnakları, Rene Zelweger’in ojeleri (Chanel 505 Particuliere) gençler tarafından taklit ediliyor

Hayatın renklerini tırnaklarına yansıtmak isteyenlere duyurulur…

Esra Özübek