BULGARI BEKLENMEDİK MUCİZELERİ KUTLUYOR!

Romalı mücevher evi, yüksek mücevhercilik koleksiyonunu sergilemenin yanı sıra, kendine özgü ikonik parçalarını da dünya çapında çarpıcı bir etki yaratacak ünlü isimler eşliğinde sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Nisan 2023
BULGARI BEKLENMEDİK MUCİZELERİ KUTLUYOR!

Marka kampanyası “Unexpected Wonders” (Beklenmedik Mucizeler) şaşırtmaktan asla vazgeçmeyen ve Bulgari için sonsuz bir ilham kaynağı olan Roma’da çekildi. Sıradan şeylerin de olağanüstü olabileceğini vurgulayan kampanya en küçük, en yalın ayrıntılardan kaynaklanan neşeyi içten bir şekilde hissetmeye davet ediyor.

Bulgari, mücevher ve saat kreasyonlarında sıklıkla bir araya geldiği Anne Hathaway ile güçlerini birleştiriyor. Mücevher evinin Akademi Ödüllü aktris Anne Hathaway ile bir araya geldiği reklam kampanyasında, güçlü ve çok yönlü kişilikleri yansıtmakta uzmanlaşmış fotoğrafçı Dan Jackson ile çalışıldı.  


Dan Jackson imzalı görüntülerin yanı sıra Anne Hathaway, Akademi ödüllü Paolo Sorrentino tarafından yönetilen, ünlü yönetmenin Bulgari ile ilk işbirliğinin meyvesi olan filmde de başrolü üstleniyorlar.  

Anne Hathaway görkemli High Jewelry tasarımların yanı sıra Serpenti koleksiyonunun zarif mücevherleri ve zamansız saatleriyle görüntüleniyor. Sanat eseri niteliğindeki High Jewelry parçalarla sofistike bir görünüm sergileyen Anne Hathaway, Serpenti simgesini güvenle desteklerken her parçanın mükemmel uyumunu simgeliyor.  


Küçük ve büyük harikaları deneyimleyen Anne Hathaway, büyülü bir çiçek yağmuru ve Roma'nın ihtişamının nefes kesen manzarasını keşfediyor ve aynı zamanda Bulgari koleksiyonlarının harika mücevherleri eşliğinde tatlı hatıralara dalarak, palazzo’nun görkemli odalarında dans ederek özgürlüğün tadını çıkarıyor. Bu bir reklamdır. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.