BULGARI’DEN ÇOK ÖZEL BİR ANNELER GÜNÜ DİLEĞİ

Bulgari, Save the Children Vakfı ile gerçekleştirdiği projeyle, dünyadaki tüm anneler için özel bir Anneler günü dileğinde bulunuyor.

Dünyanın her yerinden anneler, hayatları boyunca çocukları için aynı güzel dileklerde bulunuyorlar; kendi tercih ve kararlarımızla daha güçlü hissettiğimiz, her gün yeni şeyler öğrendiğimiz sevgi ve hayallerle dolu bir dünya, umutlarımızın peşinden gittiğimiz ve hedeflerimize ulaştığımız heyecan verici bir gelecek…

Bulgari ile Save The Children Vakfı ilk olarak 2009 yılında birlikte çalışmaya başladı. Ortak çalışmalarının amacı, milyonlarca çocuğun eğitim yoluyla daha iyi bir gelecek elde etmeleri…

Save The Children Vakfı, çocukların yaşam ve ekonomik koşullarının iyileştirilmesi, sağlık hizmetleri ile eğitime erişim olanaklarının güçlendirilmesi ve doğal afetler, savaşlar nedeniyle çocukların yaşadığı mağduriyetlerin giderilmesi amaçlarını gerçekleştirilmek üzere kurulan insani yardım kuruluşudur.


Anneler Günü vesilesiyle, Bulgari ve Save the Children Vakfı, 8 Mayıs’ta resmi dijital ve sosyal medya kanallarında yeni iletişim projesi olan “senin için dileğim’’ ile bu dilekleri görsellere çeviriyor. Sevgi dolu bir dokunuş, bir gülümseme, bir kucaklama; bir çocuğun sürekli ilerleyişinde kaderini yönlendiren ve ayakta tutan iki el… Bir annenin çocuğuna karşı anlamlı tüm davranışları, basit ama öne çıkan ve güçlü semboller haline geliyor. Tüm annelere teşekkür etmeye ve onlar adına bir dilek tutmaya davette bulunan video, Bulgari ve Save the Children Vakfı projesinin paylaştığı ortak yolun merkezi olan çocuk bakış açısını benimseme fikri ile bu ayrılmaz bağdan bahsediyor.


Bulgari ve Save the Children Vakfı projesinin özel tasarımı olan gümüş ve siyah seramik mücevherleri, annenize hediye etmek için de düşünceli ve zarif bir hediye olacak. B.zero 1 gümüş ve seramik; yüzük, bilezik ve kolye sırasıyla $560 (€530), $580 (€560) ve $620 (€600) olarak, BVLGARI BVLGARI gümüş ve oniks taşlı kolye $770 olarak satışa çıkarıldı. Aynı zamanda, satılan her parçadan elde edilen gelirin bir kısmı (€75) çocuklar için vakfa bağışlandı.

"Senin için dileğim" girişimiyle, Bulgari ve Save the Children Vakfı projesi Anneler Günü’nü sadece anlamlı bir şekilde kutlamakla kalmıyor aynı zamanda çocukların gelişimi için kaliteli eğitimi garanti ettiklerini bir kez daha vurguluyor. 13 yılı aşkın süredir Save the Children Vakfı ile iş birliği yapmaktan gurur duyan Bulgari; bugüne kadar hayır kurumuna 100 milyon doların üzerinde bağışta bulundu ve dünyada iki milyondan fazla savunmasız çocuğa dört ana alanda (Eğitim, Yoksulluğa karşı Mücadele, Gençlik Yetkinliğini Güçlendirme, Acil Müdahale) ulaşarak inanılmaz bir başarı sağladı.