Bulgari’den Göz Alıcı B.Zero1 Koleksiyonu

Romalı mücevher markası Bulgari İtalyan dehasının vizyoner ruhunu simgeleyen 2024 Bulgari Icon kampanyasıyla zamansız ve ikonik yeni koleksiyonunu B.Zero1’i tanıtacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Şubat 2024
Bulgari’den Göz Alıcı B.Zero1 Koleksiyonu

İTALYAN DEHASININ VİZYONER RUHU


Yaratıcılığın ve sonsuz perspektiflerle yeni denemeler yapmanın sınırı olmadığına inanan Romalı mücevher markası, 2024 Bulgari Icon kampanyasıyla İtalyan Dehasının ifadesini simgeleyen yenilikçi yaklaşımlar peşindeki sonsuz arayışını sürdürüyor. Bilinenin ötesine uzanmak ve yaratıcılığı ifade etmek için sonsuz yeni yollar bulmak köklü mirasımızın bize kazandırdığı bir uzmanlığı ve ikonik kreasyonlara dönüşen cesur bir vizyonu temsil ediyor.

KAMPANYA
Dinamik olduğu kadar sade bir tarzla tasarlanan yeni Bulgari Icon kampanyası B.zero1’in estetik gücünü imgelere, çerçevelere, hareketlere ve izlenimlere yansıtarak bir enerji ve ilham verici bir özgüven hissi uyandırıyor.

Yönetmenliğini Cara Stricker’ın, çekimlerini fotoğrafçı David Sims’in üstlendiği yeni kampanyada Bulgari’nin Marka Elçileri Zendaya ve Lisa, kendi vizyonlarına giden yolculuğu kucaklıyor ve kararlılıklarını taşıdıkları farklı kreasyonların enerjisiyle yansıtıyor.

Az sayıdaki belirgin unsur, ürünü öne çıkarmak için kullanılıyor. Yüzüğün anında tanınan mimari dokunuşunu tanımlayan avangart B.zero1 spirali, çarpıcı bir tünel şeklinde geri dönerken dinamik bir sinematografi kameranın dairesel ve akıcı hareketleriyle eşlik ediyor.

Etkileyici bir minimalizmle tasarlanan kampanya, B.zero1 tasarımının güçlü, sade ve geometrik hatlarına göndermede bulunuyor. Lisa ve Zendaya, uzay ve zamanı aşan bu fütüristik evrende Bulgari İkonları aracılığıyla kendi sınırlarını yeniden tanımlıyor, yeni bölgeleri deneyimliyor ve kendi benzersiz vizyonlarını şekillendiriyor.

Bu zamansız ve ikonik koleksiyon Ocak 2024’ten itibaren dünya çapında yayınlanacak yeni kampanyayla kutlanmaya başladı.

YENİ KOLEKSİYON
B.zero1

B.zero1, 1999’da lanse edildiğinden bu yana mücevher dünyasına benzeri görülmemiş bir miras ve inovasyon karışımı sunan Bulgari’nin öncü vizyonunun simgelerinden biri olmaya devam ediyor. Bu imza mücevher, endüstriyel esintili Tubogas tekniğiyle Bulgari’nin logosunu oluşturan Roman fontlu yazıyı cesaretle birleştiren bir yüzük olarak doğdu. Dahiyane bir fikirle iki çok farklı kreatif ilham kaynağından yepyeni bir stilistik kod yaratarak dünya çapında ün ve başarı kazandı.

Bulgari’nin vizyoner yaklaşımının ve İtalyan Dehasının simgesi niteliğindeki B.zero1, yirmi beş yıldır yenilikçi denemelerle evrim geçirmeye devam ediyor. Böylece Bulgari’ye çığır açıcı ve yaratıcı keşifler için sonsuz bir platform sağlıyor. B.zero1 evreni zaman içinde pek çok versiyonla genişledi: Değişik hacim ve kalınlıklar, bir ila dört bantlı yüzükler, seramik gibi sıra dışı ve çığır açıcı malzemeler, spiral üzerindeki metalik çiviler aracılığıyla bir Rock versiyonu gibi stiller ve seçenekler eklenerek inovasyon arayışında sınırların ne denli zorlanabileceği ortaya kondu.

B.zero1’i ikon statüsüne yükselten orijinal vizyona odaklanan 2024 yenilikleri, koleksiyonun temel estetik unsurlarından başlayarak klasik yüzük tasarımına yeni yorumlar getiriyor.

Işıltılı ve tam anlamıyla ikonik yeni B.zero1 yüzük, halkanın kenarlarının içinde bir dalga şeklinde yerleştirilen ve klasik üç bantlı spirali sarmalayan zarif bir pavé pırlantayla parlıyor. 18 ayar pembe, sarı ve beyaz altın seçenekleriyle sunulan bu B.zero1 yüzük zamansız bir klasiğin çekiciliğini değerli ve ışıltılı bir dokunuşla güncelliyor.

Korkusuz bir tasarıma nadide bir ışıltı katan 18 ayar pembe veya beyaz altın iki bantlı yüzükler, tamamı çeşitli ölçülerde pavé pırlantalarla kaplı şekliyle göz alıyor. Tüm zamanların B.zero1 klasiklerinin daha ince yorumları olan bu yenili yüzükler koleksiyona eklenerek her zevke uygun seçenekler sunuyor. Koleksiyonu daha da zenginleştirmek için Haziran ayında uyumlu iki bileklik tanıtılacak.

Farklı ve değerli bir tarzın etkileyici bir sembolü olan yeni 18 ayar beyaz altın B.zero1 küpeler, ikonik yüzük tasarımını tamamı pavé pırlantalı kafes işi bir motife dönüştürerek olağanüstü bir ışıltı yaratıyor. Bu kreasyon, mevcut 18 ayar beyaz altın ve pırlanta kolyeli seti tamamlıyor. Bu göz alıcı B.zero1 versiyonu, ikonun daima eklektik ruhuna ışıltı katıyor.

Son olarak, Bulgari logolu ve tek pırlantalı 18 ayar pembe altın B.zero1 yüzük, her zaman temele odaklananlara çok yönlü ve zahmetsiz zarafet sunuyor.

BVLGARI mağaza konumlarını görmek için tıklayın.

BU BİR REKLAMDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.