BURÇLARA ŞANS GETİREN RENKLER

Renklerin ruh halimiz üzerinde etkileri büyük. Peki sizin burcunuza şans ve uğur getiren renk hangisi?

Astrolojide burçları temsil eden ve etkisini her daim sürdüren renkler bulunuyor. Renkler doğru burçlarla eşleştirildiğinde kişinin enerjisini ve motivasyonunu yükseltiyor. Aynı zamanda kişinin kendini doğru ifade etmesine imkan sağlıyor.

Ev dekorasyonunda, kıyafet ve aksesuarlarımızda seçtiğimiz renkler gün içinde mutluluk seviyesinde belirleyici oluyor. İş görüşmelerinde, ikili ilişkilerde, önemli toplantılarda ve dekorasyonlarda şans getiren renkleri kullanmak doğru bir seçim olacaktır.

Evimizde veya kıyafetlerimizde bizi rahatsız eden renkleri kullanırsak, günün yorgunluğunu, gerginliği ve üzerimizde biriken negatif enerjiyi de atmakta zorlanırız.  Burcunuzu biliyorsunuz peki şanslı renginizi? Burcunuza göre kıyafetlerinizde ve aksesuarlarınızda tercih edebileceğiniz burcunuza şans getiren renkleri ve kıyafetleri fotogaleride görebilirsiniz...

KOÇ BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Kırmızı ve tonları Koç burçlarının şanslı rengi. Kırmızı enerjiyi, hareketliliği, saldırganlığı ve saflığı simgeler ve uğurlu olduğuna inanılır.

BOĞA BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Boğa burçlarına uğur getiren renkler arasında yeşil ve toprak tonları bulunuyor. Yeşil tonlarında her türlü kıyafet boğa burçlarına şans getiriyor.

İKİZLER BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Merkür gezegeninin yönettiği İkizler burcunun şanslı renkleri sarı ve turuncu tonları. Bu renkte giyilen kıyafet veya aksesuarlar bu burca pozitif enerji verir ve başarı getirir.

YENGEÇ BURCU VE ŞANSLI RENGİ: 
Su burçlarından olan Yengeçlerin şanslı renkleri arasında beyaz ve gri yer alıyor. Saflığı ve zarafeti temsil eden bu renkleri giymek bu burçlara uğur getirir.

ASLAN BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Güneş'in yönettiği Aslan burçları renk konusunda da iddialı renkleri sever. Turuncu, altın rengi ve kırmızılar onlara şans getirir.

BAŞAK BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Merkür'ün yönettiği Başak burçları sarı ve toprak tonlarından hoşlanır. Bu tonlarda bir eşya veya kıyafet onlara uğur getirir.

TERAZİ BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Hava burçları arasında yer alan Terazilerin ise şanslı renkleri pembe ve açık mavi. Şık ve bakımlı halleri ile bilinen bu burçlara sevdiği renklerden bir kıyafet hediye edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Zodyak’ın sekizinci burcu olan Akrep burçlarına bordo ve kırmızı tonları şans getirir. Mavi ve yeşil tonlarından ise uzak durmaları gerekir.

YAY BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Eflatun, leylak ve mor renkleri Yay burçlarına şans getiren renkler arasında bulunuyor. Özgür ruhlu Yaylara bu renkte kıyafetler giymek veya aksesuar takmak uğur getirir.

OĞLAK BURCU VE ŞANSLI RENGİ: Satürn tarafından yönetilen Oğlak burçlarına uğur getiren renkler koyu kahverengi ve siyahtır. Disiplinli halleri ile tanınan bu burca kahverengi tonlarında ürünler hediye edebilirsiniz.

KOVA BURCU VE ŞANSLI RENGİ:
Zodyak’ın on birinci burcu olan Kova burçlarının tercih etmesi gereken renkler elektrik mavisi ve yeşil. Beyaz ve açık tonlar da Kovalar için uğur getirir.

BALIK BURCU VE ŞANSLI RENGİ:
Jüpiter tarafından yönetilen Balık burçlarına beyaz, soft mavi ve lavanta renkleri şans getirir. Siyah ve koyu, parlak tonlardan uzak durmaları gerekir.