Büyümeyen Kadınların Oyuncakları: Makyaj Malzemele

Bakımı seviyoruz... Yenilikleri takip ediyoruz... Alışkanlıklarımızı kimi zaman

Büyümeyen çocuklar gibi, renkli kozmetikleri, tıpkı oyuncaklarımız gibi deniyoruz, deniyoruz. Hele ki tasarımları farklıysa, hele ki uygulaması kolaysa, hele ki tasarımı kaliteli duruyorsa....

Sephora’da satışa sunulan, makyaj alışkanlıklarını değiştiren Fred Farrugia’nın ürünleri de tam da bu bahsettiğimiz gruba giriyor. Müjdemi isterim: Farrugia, markasının 1. yılında ürün gamını genişletti!

Tek bir hareketle kolayca çıkartılıp tekrar takılabilen modüllerden oluşan, değişken ve genişletilebilir makyaj setiyle kadınları özgür kılıyor. Bir yerde okumuştum; sanatçı, ilhamını da gündelik hayatta tanıştığı ve gözlemlediği kadınlardan alıyormuş. Daha ne olsun? Bu sayede istediğimiz anda, istediğimiz yerde, istediğimiz mükemmellikte makyaj yapabilme fırsatı bize sunuluyor.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip Fred Farrugia, ten, göz ve dudak için 106 farklı makyaj modülü içeren paletlerden oluşan yeni makyaj konseptiyle, makyajda yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Farrugia, tüm cilt tiplerine uygun zengin renk yelpazesiyle, hatasız makyaj yapma fırsatını sunuyor.

Yeni renkleri mutlaka denemelisiniz!

Esra Özübek