CERRAHİ MASKE VE YARA BANTLARI OKUL ÇANTALARINA GİRİYOR

Getwell, yeni ders yılında öğrencilerin sağlığını korumaya yardımcı oluyor.

Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitimin başlamasıyla bu yıl okul çantalarının en önemli ihtiyacı yüksek korumalı cerrahi maskeler olacak. Türkiye’nin yeni sağlık markası Getwell’in çocuklara özel ürettiği cerrahi maskeler, ders yılının güvenli bir şekilde geçmesine yardımcı oluyor. Getwell’in yine çocuklar için birbirinden farklı renk ve figürlerle ürettiği yara bantları ile öğrenciler, olası aksiliklere karşı her zaman hazırlıklı olacak.

Ders zilinin çalmasına çok az bir vakit kala öğrenci ve velileri okul ihtiyaçlarını karşılama telaşı sararken hayatımızın parçasına dönüşen cerrahi maskeler, okul çantalarının da olmazsa olmazları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Getwell’in çocuklara özel geliştirdiği, uluslararası kalite standartlarına uygun, meltblown filtreli ve 3 katmanlı maskeler ile ders zili güvenle çalıyor. Çocuklara özel geliştirilen yara bantlarıyla da çocuklar en güzel okul oyunlarının tadını doyasıya çıkarıyor.

Çocukları korurken, aile ekonomisini düşünüyor
Çocuklar için özel olarak tasarlanan maskeler, burun kısmındaki ayarlanabilir tel sayesinde yüze uyum sağlayarak gün boyu tam bir koruma sağlıyor. Çocuklar, maskelerin kolay hava geçiren yapısıyla rahatça nefes alıyor, gün boyu maskelerini çıkartma ihtiyacı duymuyor. Nonwoven kumaştan üretilen maskeler çocukların cildiyle uyum içinde olurken meltblown filtreli ve 3 katlı yapısıyla da virüslere karşı üstün bir güvenlik sunuyor. Getwell Cerrahi Maske’ler 50’lik paketleriyle aile ekonomisini de düşünüyor.

Olası aksiliklere karşı çocukların her an yanında oluyor
Birbirinden renkli ve farklı figürlerle öğrencilerin okul çantalarında yerini alan yara bantları, farklı boy ve özellikleriyle de çocukların olası her ihtiyacında yanlarında oluyor. Suya dayanıklı ve nefes alabilen yapısıyla yaraların iyileşmesini hızlandıran, yaralanan yüzeyleri suya ve toza karşı koruyan Getwell yara bantları, esnek yapılarıyla en hareketli çocukla bile uyum içinde oluyor. Türkiye’yi birçok ilkle tanıştıran Getwell’in çocuklar için özel geliştirdiği; Getwell Diz Dirsek Yara Bandı, Getwell Astro Boy Yara Bandı, Getwell Renkli Yara Bandı ve Getwell Rocket Girl Yara Bandı ile veliler, çocuklarının zevklerine ve ihtiyaçlarına göre en uygun yara bandı arasından seçim yapabiliyor.    


Mağaza ve online marketlerden ulaşmak mümkün 
Sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hayatı kolaylaştırmaya odaklanan Getwell’in çocuklara özel ürettiği koruyucu maske ve yara bantlarına; D&R, Koçtaş, Migros, Rossman ve Eve mağazalarının yanı sıra istegelsin ve Trendyol gibi online marketlerden kolayca ulaşmak mümkün.