CHAMAY'IN YURT DIŞINDAKİ İLK MAĞAZASI DUSSELDORF'TA AÇILDI!

Açılışta, Chamay’ın “Ceremony 2023” koleksiyonu özel bir defileyle sunuldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Temmuz 2023
CHAMAY'IN YURT DIŞINDAKİ İLK MAĞAZASI DUSSELDORF'TA AÇILDI!

Chamay Düsseldorf, 16 Haziran’da cemiyetten özel isimlerin katılımıyla görkemli bir davetle açıldı. Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin ve Almanya’nın popüler influencer’larının katıldığı açılış davetinde Chamay’ın “Ceremony 2023” koleksiyonu özel bir defileyle sunuldu. Türkiye’den moda yazarlarının da izlediği davet yoğun ilgi gördü. Düsseldorf Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi İrem Ekmekci Konuk da davetin resmi konukları arasındaydı.

Düsseldorf Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi İrem Ekmekci- Birgül Ergun

Chamay, Düsseldorf’ta Königsallee Caddesi’nde yeni açılan 500 metrekarelik mağazasıyla dünya markası olma yolunda ilerliyor. Markanın Kurucusu ve Kreatif Direktörü Birgül Ergün, açılış konuşmasında neden Düsseldorf’u seçtiklerini şöyle anlattı: “Modaya verilen önem, alım gücünün yüksek olması ve yüksek zanaate olan ilgi, mağaza için Düsseldorf’u seçmemizde etkili oldu. Dünya markalarının yer aldığı Königsallee Caddesi’nde bir Türk markası olarak yer almaktan dolayı çok mutluyuz.”


Davet Stilinde Haute Couture Havası

“Ceremony 2023” koleksiyonu, yüzde yüz ipek kumaşları, tasarımlarda kullanılan değerli taşları ve kusursuz kalıplarıyla öne çıkıyor. Dört mevsim giyilebilecek özellikteki zamansız tasarımlar, yüksek zanaatle özel dikim hazırlanıyor. Chamay’a özel üretilen kumaşlar ve kusursuz dikiş sanatı markayı diğerlerinden ayırıyor. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.