CHANEL BODRUM’DA

Chanel, Mandarin Oriental Resort'unda yer alan sezonluk butiği 11 Nisan'da açıldı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Nisan 2023
CHANEL BODRUM’DA

Butiğin küp şeklindeki modern tasarımı, siyah ve beyaz çakıl taşlarından oluşan çatısındaki ikonik çift C logosuyla, otelin göz alıcı manzarasında öne çıkıyor. Yapının sade grafik çizgileri yerel traverten taşından kesilmiş olup; cam cephesi, geniş pencereleri ile güneş ışığı ve deniz esintisinin içeri süzülmesine izin veren kapıları sayesinde doğanın mevcudiyetini hissettiren özel bir deneyim sunuyor. 

Yaz tatili atmosferine uygun olarak balkon ve teras bulunan butik, misafirlerin konforlu bir şekilde bu keyifli deneyimin tadını çıkarmalarını ve evlerindeymiş gibi rahatlayabilecekleri huzurlu bir ortam sağlıyor.

Butik, 2023 İlkbahar-Yaz Hazır Giyim Koleksiyonu ile sezona başlayıp ardından 2023 CHANEL COCO BEACH Koleksiyonu ile vitrinlerini süsleyecek. Bu sezon; parlak, renkli, modern mayoların yanı sıra Amerikan spor giyim kodlarının eğlenceli bir birleşimini de barındırıyor. Bu özel seçki sadece dünya çapındaki CHANEL butiklerinde mevcuttur. Ayrıca, 1970'lerin renkli, özgür ruhlu zarafetini kutlayan 2022/23 CHANEL - Dakar Métiers d'art Koleksiyonu ve 2023/24 Sonbahar-Kış Ön Koleksiyonu da sezon ilerledikçe butikte yerini alacak. 

Her köşede, modüler bir şekilde düzenlenmiş yeni sezon stilleri ve renkleriyle sürekli değişen çantalar, aksesuarlar ve kostüm mücevherler sergilenirken, cam kaplı traverten podyumlarda ikonik J12 Saatler ve COCO CRUSH Fine Jewellery Koleksiyonu da yer alıyor. ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.