CHOPARD YENİ YETENEĞİNİ ARIYOR

Trophée Chopard bu yıl da iki oyuncunun umut verici başlangıcını kutluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Mayıs 2023
CHOPARD YENİ YETENEĞİNİ ARIYOR

76. Cannes Film Festivali, 16 Mayıs 2023'de başlıyor. Festivalin 26 senedir resmi partneri Chopard, 2001 yılından bu yana, Chopard Artistik Direktörü ve Eş Başkanı Caroline Scheufele'nin girişimiyle Trophée Chopard ödülünü yeni yeteneklere sunuyor ve 2 oyuncunun film kariyerinin umut verici başlangıçlarını kutluyor.


Prestijli bir ödül olan Trophée Chopard uluslararası sinemada Marion Cotillard (2008'de En İyi Kadın Oyuncu Oscar'ı), Diane Kruger (2017'de Cannes'da En İyi Kadın Oyuncu Ödülü), Léa Seydoux (2013'te Altın Palmiye), Florence Pugh, Niels Schneider, Jeremy Irvine ve Joe Alwyn gibi yükselen yıldızlara verildi.


Bu yıl dünyaca ünlü Oscar ödüllü aktris Natalie Portman, 76. Cannes Film Festivali'nde Trophée Chopard'ın vaftiz annesi olacak. Natalie Portman, Trophée Chopard ödüllerini seçilen iki kazanana takdim edecek.

2023 Trophée Chopard ödülü 19 Mayıs'ta 76. Cannes Festivali sırasında Iris Knobloch, Thierry Frémaux ve Caroline Scheufele'nin davetiyle beceri aktarımı temasına adanmış prestijli bir akşam yemeğinde verilecek. İki ödül sahibi, kazananların yanı sıra önceki edisyonların vaftiz babaları ve vaftiz annelerinden oluşan Académie du Trophée Chopard'ın oylarıyla belirlenecek.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.