CHOPARD YENİ YIL SEÇKİSİ

Chopard, yılın en ışıltılı zamanı için ikonik koleksiyonlarını sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Kasım 2022
CHOPARD YENİ YIL SEÇKİSİ

Chopard'ın temel değerleri arasında her zaman sevgi ve cömertlik önemsemek bulunuyor. Göz kamaştıran mücevherleri, üstün işçilik ile yaratılmış saatleri ve imza aksesuarlarıyla Chopard, yılın en ışıltılı zamanı için ikonik koleksiyonlarını sunuyor.

Chopard'ın ikonik saat koleksiyonu Alpine Eagle'ın en seçkin modelleri ve L.U.C Full Strike Tourbillon şık bir hediye seçeneği olurken, eşsiz mücevher koleksiyonları Happy Diamonds Joaillerie, Happy Sport ve My Happy Hearts ise sevdiklerinizin gözlerine ışıltı katmak ve ince düşünceli hediyeler için ilham kaynağı niteliğinde.
Happy Hearts çanta
Chopard'ın deri ürünleri koleksiyonu, ikonik Happy Hearts koleksiyonundan ilham alan yeni bir el çantasını karşılıyor. Doğal kırmızı dana derisinden bir dizi kalpten hazırlanmış çanta, 300 parçalık sınırlı sayıda üretildi.Erkek bileklikleri
Chopard, erkek dünyasında üç örgülü kuzu derisi bileziği memnuniyetle karşılıyor. Tek başına veya üst üste takılabilen bileklik, markanın saatleriyle birleştirilebiliyor. Yeşilin ince tonlarında, siyah ve kırmızı, konyak ve kestane kahvesinin bir kombinasyonunda renk seçenekleriyle erkekleri şımartıyor.Happy Diamonds Joaillerie
Bu kolye, dans eden elmasların neşesinin ve Maison'un kalp ambleminin sembolünü güçlendiren Chopard zanaatkarlarının mücevher yapma sanatının vücut bulmuş hali... Kolye, yedi dans eden elmas dahil olmak üzere toplam 5.20 karatlık parlak kesim pırlantalarla süslenmiş 18 ayar etik beyaz altından kalp şeklinde kolye ucu ve sekiz elmasla süslenmiş çift halkalı zincirden oluşuyor.Alpine Eagle 33
Chopard, Alpine Eagle koleksiyonunu daha küçük bilekler için tasarlanmış yeni kasa boyutuyla zenginleştiriyor. Mevcut 36, 41 ve 44 mm boyutlarına ek olarak yeni modeller, koleksiyonun güçlü kimliğine katkıda bulunan aynı uyumlu orantı duygusunu ve çağdaş cazibeyi korurken 33 mm çapında bir kasaya sahip.
L.U.C Full Strike Tourbillon 
L.U.C koleksiyonu, yaratılışının 25. yıl dönümünü kutlamak için yeni bir amiral gemisini karşılıyor. L.U.C Full Strike Tourbillon modeli, bugüne kadar üretilmiş en sofistike ve en yenilikçi Grand Complication saatleri arasında yerini alıyor. 42,5 mm çapında ve 12,58 mm kalınlığında L.U.C Full Strike Tourbillon, L.U.C koleksiyonunun karakteristik zarafetine katkıda bulunan dengeli orantılarıyla öne çıkıyor. Kasa ve kayış, kadran ve ibreler ile mekanizmanın çelik ve nikel gümüşü bileşenleri arasındaki gri ve altın renk etkileşimi ile bu saat, estetik mükemmelliğini her seviyede sergiliyor.


My Happy Hearts 
Chopard, My Happy Hearts koleksiyonunu sunuyor; samimi ve zarif iç çamaşırları gibi cilde oturan mücevherler. Tek başına veya şık aksesuarlar olarak üst üste takılabilecek zarif kalplerden oluşan bir takım. My Happy Hearts, pırlantalı 18 ayar etik beyaz altından bir kolye, bir yüzük, bir çift küpe ve bir bileklik aracılığıyla kendimize nazik ve şefkatli verdiğimiz bir hediyedir.

Patchouli de Sumatra 
Bu aydınlık, taze, enerjik bir kokunun temelinde paçuli var. Bu güzel ham madde ilk notalardan itibaren mevcut. Taze ve paçuli, insanın tek nefeste söylemeye alışkın olmadığı iki kelimedir, ancak parfümcü Dora Baghriche'nin yeteneği, görünüşte uyumsuz olan bu iki unsuru ilişkilendirmekte yatmaktadır.
Happy Diamonds Planet Bileklik
Caroline Scheufele, Chopard'ın şanslı dans eden elmaslarını, doğal taşlarla süslenmiş etik altından yeni bir bilezik ailesiyle yeniden yorumluyor. Bu bileziklerin uçları, dans eden bir elmas ile akik, lapis lazuli, oniks, rhodochrosite veya elmaslardan yapılmış renkli bir boncuk arasında bir an sahneliyor. Küresel şekli koleksiyonun adına ilham veriyor: Happy Diamonds Planet. Chopard'ın sürekli olarak korumaya çalıştığı çevreye olduğu kadar Dünya'ya da bir övgü…SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.