COACHELLA CANLI YAYINI YOUTUBE'DA NASIL İZLENİR?

Hafta sonu planımız belli oldu!

Buse Saray BUSE SARAY 15 Nisan 2023
COACHELLA CANLI YAYINI YOUTUBE'DA NASIL İZLENİR?

Coachella, her zaman yılın en merak edilen festivallerinden biridir ve 2023'te de Bad Bunny, Blackpink ve Frank Ocean gibi süper yıldızların festivalin başrolünü üstlenmesiyle bu durum farklı değil.Yüksek isteğe rağmen, Coachella 2023'e bilet alamayan izleyicilere müjdemiz var! YouTube'da, dünyanın her yerindeki hayranlar için festivalden canlı yayın mevcut. Evet hemen şimdi Youtube’a gidebilir ve hafta sonunu festival havasında geçirebilirsiniz. (Aşağıya canlı yayın bağlantısını bırakıyoruz).

Canlı yayınlara ek olarak, sahne arkası içeriği, performans görüntüleri ve diğer ayrıcalıklı içerikler platformda bulunacak. (Yani, Frank Ocean yeni bir müzik çıkarırsa, onu tekrar tekrar dinleyebiliriz.)

Festival, 1. hafta sonu için 14-16 Nisan ve 2. hafta sonu için 21-23 Nisan arasında devam ediyor.
Coachella'nın resmi YouTube kanalı, bu hafta sonu için 14 Nisan Cuma gününden 16 Nisan Pazar gecesine kadar performansları yayınlayacak.

Bu, festivali düzenleyen Goldenvoice'un YouTube ile ortak olacağı 11. yılını işaret ediyor. Aslında ikisi, 2026'ya kadar devam edecek şekilde iş birliklerini yenilediler; yani Coachella planlarımız önümüzdeki üç yıl için belirlenmiş gibi görünüyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.