ÇOK İNGİLİZ ÇOK SEKSİ!

Bugüne kadar sakladım... Artık sırrımı sizlerle paylaşıyorum...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Şubat 2014
ÇOK İNGİLİZ ÇOK SEKSİ!<#text>


<#text> Geçen yıl 16 Ekim tarihinden beri bir sırla yaşıyorum. Biz kadınlar için, hele ki konu güzellik ve bakımla ilgiliyse, bir sırrı sadece kendine saklamanın ne kadar zor olduğunu biliyorsunuz. Güzel şeyler paylaşmak içindir, o yüzden. Artık gönül rahatlığıyla hepinize açıklayabilirim: 15 Ekim 2013 tarihinde Londra'ya uçtum. Burberry, ELLE Türkiye'yi yeni kadın parfümünün tanıtımına davet edilmişti.


<#text> “Bunun nesi sır, veya bugüne kadar niye sustun?” diyecek olursanız, Burberry Brit Rhythm Woman'ın satışa sunulmasını bekledim. Sadece ben değil, bu davete katılan herkes, bunu okurlarına, takipçilerine duyurmak için Şubat'ı bekledi. Yeni parfüm Burberry'nin Londra'daki merkez ofisinde şık bir toplantıda tanıtıldı. Burberry Brit Rhythm Woman'ı bizlere bizzat (2009 yılından beri markanın kreatif direktörü ve şimdi de CEO'su olan) Christopher Bailey ve yaratıcısı iki parfüm uzmanı anlattı.


<#text> Bu arada, yenilikler konusunda çok atak olmasıyla ünlü Burberry yine yapacağını yaptı, o gün hepimize parfümün şeklinde, mini dövmeler dağıttı. Minicik (geçici) dövmelerimiz tabii ki mis gibi Burberry Brit Rhythm Woman kokuyordu! Yaratıcıları tarafından farklı, özgün ruhlu ve seksi olarak tanımlanan Burberry Brit Rhythm Woman, pudramsı ve çiçeksi kokusuyla aynı zamanda çok da feminen. Sırrı, İngiliz lavantası. Bu arada, parfümün kampanya yüzü, model Suki Waterhouse. Rock'n'rock tarzını ve aynı zamanda feminen kokuları sevenler, yeni kokuyu mutlaka denemeli. Fiyatı: 90ml/270 TL, 50 ml/201 TL


<#text>


<#text>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.