COVID-19 İLE MÜCADELEDE BVLGARI'DEN BİR DESTEK DAHA

Bvlgari, Spallanzani Hastanesi'ne yeni bir 3D yüksek çözünürlüklü mikroskop alınması için önemli bir bağışta bulunduktan bir ay sonra, şimdi de el dezenfektan jeli üreterek bağışta bulunuyor.

Bvlgari, ile Covid-19 ile savaşta İtalyan yetkililerine verdiği desteğini yoğunlaştırıyor ve uzun süredir birlikte çalıştığı koku üreticisi ICR tarafından üretilen dezenfektan el temizleme jeli ile bağışta bulunuyor.  

Romalı mücevher markası, tarihi kokularını birlikte yarattığı ortağı ICR (Industrie Cosmetiche Riunite, Lodi) ile birlikte, İtalyan Hükümeti aracılığıyla tüm tıbbi tesislere öncelikli olarak tedarik edilecek yüz binlerce el jeli üretmeye karar verdi.

El jeli, bugün virüse karşı savaş açan en kritik noktalara yardımcı olmak için İtalyan Hükümeti aracılığıyla 75ml geri dönüştürülebilir şişelerde dağıtılacak. Bvlgari önümüzdeki 2 ay içinde yüz binlerce şişe üretmeyi planlıyor.

Bvlgari CEO'su Jean-Christophe Babin; “Bvlgari, İtalya'yı dünyada lüksün merkezi haline getiren ustaların ve kadınların “sihirli ellerine " her zaman inanmıştır. Yaratıcılık ve kaliteyi birleştirmek. ICR laboratuvarlarında üretilen Bvlgari dezenfektan içeren el temizleme jeli ile, aynı eller bugün her zamankinden daha fazla “cesur” hale bürünüyor ve doktorlar, hemşireler, gönüllüler ile aynı alanda çalışıyor. Her gün ön saflarda olan "masum eller" milyonlarca insanın hayatını kurtarmak için savaşıyor.” diyor