DEFACTO'DAN ZAMANSIZ VE ZARİF BİR KOLEKSİYON: SORBE X DEFACTO

Sorbe X DeFacto Koleksiyonu şehrin temposuna ayak uyduracak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Kasım 2022
DEFACTO'DAN ZAMANSIZ VE ZARİF BİR KOLEKSİYON: SORBE X DEFACTO

Global moda markası DeFacto,blazer ceketin vazgeçilmez markası olan, kadınların hayatından ilham alarak tasarımlarını şekillendiren Sorbe markası ile son derece özel bir koleksiyona imza attı.

Toplam 15 parçadan oluşan koleksiyon, sonbahar mevsiminin vazgeçilmez tonlarını üzerinde taşıyan ve bu tonlara uygun desenli astarlarla bütünleşmiş blazer ceket modelleriyle dikkat çekiyor. Sorbe X DeFacto Koleksiyonu’ndaki renk tonlarının uyumu kombin yapmayı kolaylaştırırken aynı zamanda kadınların kendi tarzlarını rahat ve zarif bir şekilde ortaya çıkarmalarını sağlıyor.

Koleksiyonda yer alan diğer parçalar ise hem günlük hem de iş hayatına uyum sağlayan pantolonlar, crop toplar ve Sorbe’nin aynı anda maskülen ve feminen ruhunu yansıtan t-shirt ve gömlek olarak karşımıza çıkıyor.

Sorbe X DeFacto Koleksiyonu’nun diğer bir göze çarpan parçası ise iş hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alacak, sonbaharın en güzel renklerden biri olan yeşil tonunu taşıyan yelek, ceket ve pantolon üçlüsünden oluşan bir takım oluyor.

 DeFacto web mağazasına ulaşmak için tıklayın.

Bu bir reklamdır.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.