DESIGNERS ICONIC YAZ SEÇKİLERİ İLE ENERJİNİZİ YÜKSELTİYOR

Designers Iconic yaz seçkileri, stil sahibi tasarım severlere alışılmışın dışında bir dijital alışveriş deneyimi sunuyor.

Aralarında Arzu Kaprol, Hatice Gökçe, Bashaques, Niyazi Erdoğan, Common People, Özlem Kaya, Jaquette By Elvan gibi tasarımlarıyla ün kazanmış markaların yanı sıra, geleceğe yön veren özgün ve çağdaş Türk tasarımcıların yenilikçi ürünlerinin yer aldığı Designers Iconic, dijital alışveriş platformu niş tasarımları bir araya getiriyor. 

Yaz döneminin ruhunuzu iyileştiren pozitif enerjisini giyim, aksesuar, ev-yaşam ürünlerine taşıyarak özgün stilini yaşam tarzlarına yansıtan tasarım severlerler ile buluşturan Designers Iconic alışveriş platformu, geleceğe yön veren çağdaş Türk tasarımcılarının sınırlı sayıda üretilen yenilikçi yaz koleksiyonu ürünlerini sezonun dinamik dokunuşlarıyla bir araya getiriyor.

Geri dönüştürülmüş ve organik materyallerden çevre dostu süreçlerle üretilen sürdürülebilir tamamlayıcı aksesuarlar, 70'lerin ikonik çizgisel ruhunu daha iyi bir dünya için doğa dostu seçenekleri ile sahillerin vazgeçilmezi haline getiriyor. Designers Iconic'te sezonun gözdesi canlı renklerin cesurca kullanıldığı uğurlu hayvan motifli takılar, günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek oversize tasarımlar ile sportif ve şık kombin alternatifleri bulunuyor.  

Geride iz bırakacak yaz kokusuna hala karar veremeyenler için bergamot ve amber notalarıyla unisex parfüm deneyimini keşfe sunan Designers Iconic platformu, yazın ışıltısını cildinizde hissedeceğiniz kadın ve erkekler için doğal formüllü pek çok farklı bakım ürünlerini bir araya getirerek yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz vazgeçilmez yaz seçkilerini tek noktada bulma imkanı sağlıyor.