DIOR'UN DEV KAMPANYASI: AŞK İÇİN NE YAPARDINIZ?

Dior ilk defa online bir yardım kampanyası başlattı ve herkese o kritik soruyu yöneltiyor ‘Peki ya siz aşk için ne yapardınız?’

Dior’un aşk zincirine katılın! Ünlü marka viral bir zincir başlatarak #diorlovechain ile 27 Ağustos’tan itibaren ‘Aşk için ne yapardınız?’ sorusuna kısa videolar ile yanıt bekliyor.

Hazırlayacağınız kısa videoların sonunda aynı soruyu sevdiğiniz birine yönelterek bu zinciri uzatıyorsunuz.


Dior Aşk Zinciri paylaşılan her video için herkesin desteklemekten memnun olacağı bir vakfa bağışta bulunuyor.  Her aşk zinciri postu için WE Vakfı’na 1 dolar bağışlayan Dior, Natalie Portman’ın öncülüğünde bağışlayan aşk zinciri ile Kanadalı organizasyon We Movement ile yoksul ülkelerde yaşayan çocukların eğitim ve sağlık geleceğine katkıda bulunuyor. Önceden Free the Children olarak bilinen vakıf, gelişen ülkelerde yoksulluk ve çocuk sömürülmesi zincirini kırmayı hedefliyor.Latin Amerika, Afrika ve Asya’da dokuz farklı ülkede çalışan organizasyon 200 bini aşkın çocuğun eğitimine, 30 bini aşkın kadının ekonomik özgürlüğünü ve bir milyonu aşkın insanın sağlık ve su ihtiyaçlarını karşılıyor. Bugün, Dior Aşk Zinciri ve Natalie Portman Kenya’da WE Okulları üzerinde çalışarak kız çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını karşılıyor.27 Ağustos’tan itibaren sosyal medyada Dior’un marka elçileri, ikonları, top modelleri ve genç sanatçıları ile bu sorunun cevabını içeren bir kısa film yayınlayacak. Zinciri genişletmek için ünlü yıldızlar ile işbirliği yapan Dior; Charlize Theron, Jeniffer Lawrence, Johnny Depp, Natalie Portman, Bella Hadid, Robert Pattinson, Camille Rowe, Eva Herzigova ve daha birçok ünlü isim aşk hakkında kısa videolar paylaşacaklar. Bu isimlerin yanı sıra Carine Roitfeld, Chiara Ferragni, ünlü balerin Hannah O’Neill, Carina Lau, Angelababy ve Huang Xuang eğlenceli videoları ile bu zincire renk katacaklar.Sevdikleri ile beraber çektikleri kısa videoları hayranları ile paylaşacak olan ünlülerin başlatacağı zincire siz de dahil olabilirsiniz. İster tek başınıza, ister sevdiklerinizle çekeceğiniz eğlenceli videolar ile binlerce çocuğun geleceğine katkıda bulunabilirsiniz! O zaman tekrar soruyoruz; ‘Aşk için ne yapardınız?’ .