Dior'un Düşler Karuseli

Yıl sonu yaklaşırken sevinç ve paylaşım anlarıyla aydınlanan Saks, Dior'un Düşler Karuseli’ni hayata geçirmek üzere sembol haline gelen Amerikan lüks mağazasıyla bir araya geliyor

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Kasım 2023
Dior'un Düşler Karuseli

Bu heyecan verici iş birliği, Dior ve New York arasında 70 yılı aşkın bir süre önce kurulan bağlara övgü niteliğini taşıyor. 20 Kasım 2023'ten 5 Ocak 2024'e kadar Saks Fifth Avenue New York'un ön cephesi Dior'un imza kodlarıyla parlayan muhteşem bir enstalasyonla süslenecek. Yıldız, yonca ve Zodyak sembolleri, Maria Grazia Chiuri imzalı Dior Cruise 2024 defilesi için Pietro Ruffo tarafından tasarlanan bir motifi yeniden yorumlayan dev bir çarkıfeleği vurguluyor.

© Paul Vu

Minyatür sanatına ve sonsuz titizlikteki detaylara bir övgü niteliğindeki benzersiz skenografi, Beşinci Cadde binasının efsanevi vitrinlerini kaplıyor ve adeta büyütüyor. Böylelikle, Dior'un tüm alanlarında şenliklerin ruhuyla parlayan bir küçük harikalar tiyatrosu bolluğu ortaya çıkıyor. Bu şiirsel virtüözlük iç mekana da uzanıyor: Zemin katta, neredeyse beş metre yüksekliğindeki gerçek bir atlıkarınca gün boyunca ziyaretçileri içeri davet ederken; tamamen güzelliğe adanmış geçici bir alan, Christian Dior Parfums'ün ikonik kreasyonlarını çeşitli animasyonlarla öne çıkarıyor. Cüretkârlığı ve yeniden keşfi bir araya getiren bir dizi orijinal parça, bu istisnai adresteki Dior butiklerinde sergileniyor.

 Ortaklığın önemli bir bileşeni olarak Saks, sınırlı bir süre için Saks.com’da bir World of Dior pop-up'ı başlattı. Saks.com'daki Dior pop-up'ında kadın ve erkek hazır giyim, ayakkabı, deri ürünler, aksesuarlar, Dior Maison, Baby Dior ve La Collection Privée Christian Dior dahil olmak üzere, zengin bir Dior koleksiyonları yelpazesi yer alıyor.

 Mükemmellik arayışlarıyla her zamankinden daha fazla birleşen iki Maison’un mirasını bir arada sunan bu büyülü deneyimi yaşamaya davetlisiniz.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.