DOĞADAN GELEN ŞİFA

Arometerapi, bir doğal tedavi ve şifa yöntemi…

6000 yıllık bir geçmişe sahip olan aromaterapinin ruh-beden-zihin dengesi üzerindeki etkileri anlatmakla bitmez. Birçok fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklarda bize iyi gelen bu yöntemleri günümüze de taşıyan bir yer keşfettik sizin için. Kuzguncuk'taki bu güzel dükkana girer girmez keşke daha önce tüm bunları bilseydik diye geçireceksiniz içinizden belki de. Ardından tüm ürünleri keşfetmenin heyecanı saracak içinizi.

Neden aromaterapi diye sorarsak ikna olmamız çok kolay aslında. Aromaterapi, doğal, sağlıklı, dengeleyici, iyilik verici bir yöntem. Ayrıca öyle sanıyoruz ki, bilinçaltına etki edebilen tek duyunun koku olduğunu söylememiz yeterli olacaktır. Buradaki ürünlerin tamamı, içinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, elde edilme sürecinde hiçbir kimyasal süreçten geçmemiş, soğuk sıkım sabit yağlar ve %100 saf uçucu yağlar. Yağların soğuk sıkım olması demek, içindeki tüm vitamin ve mineralleri koruduğunu ve etkisini daha iyi ve daha uzun hisettirdiğini gösteriyor.

Yağları nasıl seçeceğinize gelince... Bizim favorimiz greyfurt uçucu yağı. Güne greyfurt yağı koklayarak başlamak bir harika. Ama siz hangi gününüzdesiniz ona karar verip seçiminizi yapabilirsiniz. Kötü enerjilere karşı koruma oluşturan, hastalıkları iyileştiren ve vücuttaki ağrılarımızı azaltan kantaron yağını, sakin bir gün geçirmek ya da uykuya daha kolay geçiş için lavanta yağını, kendinizi biraz canlandırmak için okaliptüs; daha çekici ve göz alıcı olmak istediğiniz bir gün ise Ylang-ylang; kalpte ferahlığa ihtiyaç varsa gül uçucu yağlarından birini damlatın deriz.


Homemade Aromaterapi
Adres: Üryanizade Sokak No:5 Kuzguncuk, İstanbul
Tel : (216) 310 54 07
http://www.homemadearomaterapi.com

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.