DOĞADAN GELEN ŞİFA

Arometerapi, bir doğal tedavi ve şifa yöntemi…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Ocak 2015
DOĞADAN GELEN ŞİFA
<#text>6000 yıllık bir geçmişe sahip olan aromaterapinin ruh-beden-zihin dengesi üzerindeki etkileri anlatmakla bitmez. Birçok fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklarda bize iyi gelen bu yöntemleri günümüze de taşıyan bir yer keşfettik sizin için. Kuzguncuk'taki bu güzel dükkana girer girmez keşke daha önce tüm bunları bilseydik diye geçireceksiniz içinizden belki de. Ardından tüm ürünleri keşfetmenin heyecanı saracak içinizi.


<#text>


<#text> Neden aromaterapi diye sorarsak ikna olmamız çok kolay aslında. Aromaterapi, doğal, sağlıklı, dengeleyici, iyilik verici bir yöntem. Ayrıca öyle sanıyoruz ki, bilinçaltına etki edebilen tek duyunun koku olduğunu söylememiz yeterli olacaktır. Buradaki ürünlerin tamamı, içinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, elde edilme sürecinde hiçbir kimyasal süreçten geçmemiş, soğuk sıkım sabit yağlar ve %100 saf uçucu yağlar. Yağların soğuk sıkım olması demek, içindeki tüm vitamin ve mineralleri koruduğunu ve etkisini daha iyi ve daha uzun hisettirdiğini gösteriyor.


<#text>


<#text> Yağları nasıl seçeceğinize gelince... Bizim favorimiz greyfurt uçucu yağı. Güne greyfurt yağı koklayarak başlamak bir harika. Ama siz hangi gününüzdesiniz ona karar verip seçiminizi yapabilirsiniz. Kötü enerjilere karşı koruma oluşturan, hastalıkları iyileştiren ve vücuttaki ağrılarımızı azaltan kantaron yağını, sakin bir gün geçirmek ya da uykuya daha kolay geçiş için lavanta yağını, kendinizi biraz canlandırmak için okaliptüs; daha çekici ve göz alıcı olmak istediğiniz bir gün ise Ylang-ylang; kalpte ferahlığa ihtiyaç varsa gül uçucu yağlarından birini damlatın deriz.


<#text>


<#text>


<#text> Homemade Aromaterapi


<#text> Adres: Üryanizade Sokak No:5 Kuzguncuk, İstanbul


<#text> Tel : (216) 310 54 07


<#text> http://www.homemadearomaterapi.com

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.