Dünya Markaları Diseno Outdoor Mağazasında

Dış mekan dekorasyonunun seçkin markaları, Diseno'nun ilk outdoor mağazasında buluşuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Mayıs 2024
Dünya Markaları Diseno Outdoor Mağazasında

Tasarım dünyasının öncü ismi Diseno, tasarım tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunmak amacıyla ilk outdoor mağazasını açtı. Bu yeni mağaza, evlerinde stil ve şıklık arayanlara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Gervasoni, Gandiablasco, Ethimo, Unopiu gibi dış mekân dekorasyonunun lider markaları, Diseno çatısı altında buluşuyor. Dünyaca ünlü markaların en seçkin ürünlerini bir araya getiren Diseno Outdoor Mağazası, dış mekân yaşamının güzelliklerini tasarım severlerle buluşturuyor. Mobilyalardan aydınlatma sistemlerine, dekoratif aksesuarlardan daha fazlasına kadar çeşitli ürünlerle, tasarım tutkunlarının her türlü dekorasyon ihtiyacını karşılıyor.Dünyaca Ünlü Outdoor Markası Gandiablasco, Diseño'da

Diseno Outdoor Mağazası, tasarım tutkunlarına dış mekân yaşam alanlarını yeniden keşfetme ve kişiselleştirme fırsatı sunuyor. Bu heyecan verici deneyime katkıda bulunan markalardan biri de dış mekân yaşam alanlarını dönüştüren ve estetik açıdan öncü bir konuma sahip olan Gandiablasco.


Gandiablasco’nun ürünleri, Diseno'nun geniş ürün yelpazesine şıklık ve modernlik katıyor. Markanın geniş ürün yelpazesi, dış mekân yaşamınızı daha keyifli ve konforlu hale getirmenize de yardımcı olacak çözümler sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerle bir araya gelen şık ve modern tasarımlar, dış mekanlarda rahatlık ve lüksü bir araya getiriyor. Gandiablasco’nun zarafeti, işlevselliği ve yenilikçi yaklaşımı, Diseno'nun estetik vizyonuyla buluşuyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.