ELLE 20.YIL KUTLAMALARI DEVAM EDİYOR!

20. yaşımızı yıllarca bize destek veren dostlarımız ile kutlamak üzere Çırağan Palace Kempinski’nin yeni yazlık barı The 47 Music&Drinks ile özel bir partide buluştuk.

25 Haziran akşamı Çırağan Palace Kempinski İstanbul, BluTV ve Elle dergisi iş birliği ile Boğaz’ın yepyeni buluşma noktasıThe 47’da gerçekleştirilen partiye sanat, moda ve medya dünyasından ünlü isimler katıldı. İrem Sak, Koray Birand, Aslı Abbasoğlu, Begüm & Ali Tank, Nilperi Şahinkaya, Gökay Gündoğdu, Bulut Reyhanoğlu, Meriç Küçük gibi isimler geceye katılan konukları arasındaydı.

Blu TV Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpay Güler, Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü Ralph Radtke, Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel, Doğuş Müşteri Sistemleri Ceo’su Hakan Kaplan, İpekyol Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın, RMK Classic Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Özmutlu da Elle’in 20. yaşını kutlamak üzere verdiği yaz partisi davetlileri arasındaydı.

Doğan Burda İcra Kurulu Başkanı Cem M. Başar ve Elle Türkiye Yayın Direktörü Zeynep Üner ev sahipliğinde gerçekleşen gecede konuklar DJ Zeynep Erbay’ın canlı performansı ile eğlenceli anlar yaşarken, 47 farklı botanikten yapılmış enfes kokteylleri yudumlayıp Boğaz’a karşı en güzel gün batımına şahitlik etti.

Muhteşem konumuyla Boğaz’ın tam üzerinde yer alan, şehre yepyeni bir soluk ve dinamizm getiren The 47 ev sahipliğinde ve BluTV sponsorluğunda gerçekleşen “Elle Loves Summer” partisinde; sektörün önde gelen isimleri, Elle Türkiye’nin 20. Yaşını kutladı.  Kutlamadan geriye kalan en güzel ve eğlenceli kareler #ElleLovesSummer ve #MonkeyLovesBosphorus hashtagleri ile paylaşıldı. Geceden fotoğraflar için fotogaleriyi tıklayın.