ELLE EDIT 2 GELİYOR!

Yılbaşı alışverişinizi ELLE Editörleri ve tasarımcılarla yapmak ister misiniz? Elle Edit Vol. 2 için geri sayım başladı.

ELLE dergisinin geçtiğimiz Nisan ayında, alışverişi eğlenceyle birleştirerek hayata geçirdiği ELLE Edit “Art of Shopping” alışveriş festivalinin ikincisi 29-30 Kasım tarihlerinde Hilton Convention & Exhibition Center’da yapılacak.

Moda, aksesuar, mücevher, dekorasyon, çocuk vb birçok kategoride markanın bir arada satış yapacağı, festival tadında geçecek olan etkinlik, bu sefer ELLE ve ELLE Decoration dergileri ortaklığı ile yapılacak.

Etkinlikte ELLE ve ELLE Decoration editörlerinin filtresinden geçen ve özenle seçilen markalar ve ürünleri yer alacak. Alışveriş ile birlikte ELLE Beauty Talks ve ELLE Style Talks başta olmak üzere birbirinden farklı konuşmacıların yer aldığı küçük etkinlikler de bu iki güne renk katacak. Etkinliğin ilk gününün sonunda yapılacak olan Happy Hour’da ise konuklar, Dj Tarık Koray ile günün yorgunluğunu atacak.100’den fazla markanın katılımının beklendiği ELLE Edit, konuklarına farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmanın yanında, çeşitli workshop’lar aracılığıyla da eğlenceli anlar vadediyor..