ELLE POP UP! 4. SAYI YAYINDA

Kapağımız elinde ayna ile gizemli bir bakış atan güzel yüz, Cansu Akın’a ait

Siz, biz ve dijital dergimizin arasına biraz yaz ve biraz sonbahar girdi ve ELLE POP UP! 4. sayısıyla karşınızda. Bu dönem bize “güzellik” iyi gelecek dedik ve doğayı, çevreyi, bizleri güzelleştiren kişilere, olaylara, markalara, tüyolara yer verdik.Kapağımız elinde ayna ile gizemli bir bakış atan güzel yüz, Cansu Akın’a ait. Sosyal medyada kendine özgün içerikleri, doğal tavırlarıyla beğeni kazanan influencer Cansu Akın, Yves Rocher Sebo Végétal serisinin hem Türkiye hem de global marka yüzü. 

Kendisiyle çekim için ormanda buluşmamız ise bir tesadüf değildi. Yves Rocher Vakfı toprağı canlandırmak, insanları doğanın enerjisi ve ağaçların büyüsüyle yeniden birleştirmek için küresel bir proje başlattı ve bu yıl sonuna kadar dünya genelinde 100 milyon ağaç dikim hedefine ulaşacak. Bu projenin Türkiye ayağı da var; Kasım ayında Konya/ Ereğli’de 30 bin ağaç bu proje kapsamında topraklarımıza kazandırılacak. Cansu ile hem bakım ritüellerini hem de bu konuyu konuştuk. 

Başka? Makyajda Kore Dalgası, It Girl’lerin Gerçek Güzellik Sırları, makyajda son trendler, online dersler, Türk ünlülerin Banyoda Bakım Ritüelleri, aromaterapi gibi daha birçok muhteşem konu sizi ELLE POP UP!’ta bekliyor. Sayfa 94’ü görene kadar durmayın. 

Sadece dijital olarak çıkan ELLE POP UP!’ı elle.com.tr, sosyal medya hesaplarımız ve diğer dijital platformlardan ücretsiz indirebilirsiniz.