ELLE SUMMER WEEKEND 2021 YAZI KUTLADI!

14. kez düzenlenen Elle Summer Weekend, yazı MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak’ta en özgür ve eğlenceli haliyle kutladı!

ELLE Türkiye’nin bu yıl 14. kez düzenlediği “ELLE Summer Weekend” ile, televizyon, moda, cemiyet ve basından önemli isimler MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak’ta buluştu. 9-11 Temmuz’da P&G markaları Pantene ve Head&Shoulders ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik, geçirdiğimiz zor senenin ardından adeta bir kutlama havasındaydı.

Cuma günü başlayan ELLE Summer Weekend 2021, birçok sponsorun konuklara özel hazırladığı etkinliklerle daha da renklendi. Dolu dolu geçen etkinliklere birçok ünlü isim katıldı. Eğlence dolu üç gün boyunca konuklar İskender Paydaş Orkestrası, David Şaboy ve Zeynep Arbay’ın müzikleriyle bol bol dans ettiler.


Cuma günü Bodrum’a gelen misafirler, Defacto Beach Party ile ELLE Summer Weekend’e hızlı bir başlangıç yaptı. Davetliler, DJ Zeynep Arbay’ın müzikleri ile eğlenirken bir yandan da yazın enerjisini yansıtan Defacto Beachwear koleksiyonunu inceleme fırsatı buldu.

ELLE SUMMER WEEKEND DEFACTO İLE BEACH PARTY


Saç Uzmanı Evrim Bayraktar, yazın yıpratıcı etkilerine karşı saçların ve saç derisinin sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlayacak, en uygun Head&Shoulders ürünlerini önerdi. No.21 Studio ekibi ise yazın en cesur örgüleri ile misafirleri ferahlatan happy hour’a hazırladı. Gün batımında beach alanında tüm konuklar büyük bir özlemle, eğlenceli müziğin ritmiyle Head&Shoulders ev sahipliğinde düzenlenen happy hour’da buluştu.

ELLE SUMMER WEEKEND HEAD& SHOULDERS İLE HAPPY HOUR HAZIRLIĞI 


Bodrum'un harika doğası ve bohem havası ELLE Summer Weekend akşamına renk kattı! Sahildeki keyifli akşam yemeği, İskender Paydaş Orkestrası’nın canlı performansıyla devam etti. “Boho Chic” teması ile hazırlanan akşam yemeği ve partisinde konuklar, bol bol eğlendi, sohbet ve dans etti. Accor Live Limitless ile birlikte düzenlenen gecede İskender Paydaş’ın müzikleri gecenin geç saatlerine kadar konukları pistten ayırmadı.


Elle Summer Weekend by Pantene x Head&Shoulders ikinci gününe davetliler enerjiyle uyandılar. Yeni Erikli Premium’un ev sahipliğinde Ece Vahapoğlu ile güne zinde başlamak üzere serinletici detox tariflerini öğrendiler. Erikli Premium ile serinletici detox suları hazırlayarak, sıcağa karşı gardlarını almış oldular.


Konuklar, Pantene ana sponsorluğunda gerçekleşen Gala Yemeği’ne %100 daha güçlü saçlarıyla hazır olabilmeleri için, saçlarını Pantene ürünleri ile onarmak ve bu gece için hayal ettikleri saç modelini yapmak üzere Önder Tiryaki Studio ekibi plajda yer aldı.


Gün batımına doğru bütün konuklar MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak’ın harika manzarası eşliğinde, @davidsaboy ile Organics by Red Bull Happy Hour’da bol bol eğlenerek, keyifli zaman geçirdiler.


ELLE Summer Weekend'in son gününde tüm konuklar muhteşem bir gala yemeğinde bir araya geldi. Elle Summer Weekend with Pantene Gala Yemeği’ne, bütün konuklar özlediğimiz yaz akşamı görünümleriyle katıldı. Adeta kırmızı halı havasında başlayan, keyifli gala yemeği ile devam eden ve after party'e geçilen Bodrum gecesinde, yaz en özgür ve eğlenceli haliyle kutlandı!

PANTENE İLE ELLE SUMMER WEEKEND GALA YEMEĞİ


ELLE Summer Weekend 2021’de, birçok sponsor konuklara özel hediyeler hazırladı. Tüm konukları odalarında yaz boyu yıpranmış saçlarını onarmak için Pantene onarıcı bakım serisi, yazın enerjisini yansıtan DeFacto Beachwear koleksiyonundan özel olarak seçilen ürünler, saçların ve saç derisinin sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlayacak derin temizlik için Head&Shoulders ürünleri, deniz ve güneşten kuruyan eller için Sephora maskeleri, Lancaster’ın güneş koruyucusu ve güneş sonrası losyonu, tedbiri elden bırakmamak için Fiolas Anti-Viral spreyi, nefis kokularıyla Bella Maison mum ve oda parfümleri, Doğan Kitap’tan Sıla Gençoğlu'nun Bin Yılın Aşk Mektupları ve Zeynep Kaçar’ın Yalnız’ı, sıcağa karşı Erikli Premium suları, eğlenceli dolu haftasonuna hazırlanmaları için Red Bull enerji içecekleri karşıladı!

ELLE Weekend'de Dilan Çiçek Deniz ve erkek arkadaşı Thor Saeversson, Ece Vahapoğlu, Berrak Tüzünataç, Serkan Altunorak, Hazal Türesan, Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu, Bade İşçil, Gökçe Bahadır, Selma Ergeç, Başak Parlak, Tarık Emir Tekin ve kız arkadaşı Sofia, Sarp Can Köroğlu, Yasemin Yazıcı, Ayşe Boyner, Arzu Kaprol, Gül Ağış, Özlem Süer, Ahmet Güneştekin, Mina Ceran, Meriç Küçük ve Ender Sevim, Zeynep Soylu, Batuhan Ekşi, Hande Anı Can, Rachel Araz, Melodi Elbirliler, Nilay Yalçınkaya, Yaprak Medine ve Karya Çandar, Melis Ağazat,gibi cemiyet, medya, moda dünyasından önemli isimlerin yer aldığı ELLE Weekend, bu sene de yaza damgasını vurdu.

Muhteşem bir organizasyonla, her anı dolu dolu geçen ELLE Weekend 2021 davetlilerine Bodrum’da şahane anılar bırakmış oldu.