ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

EMILY IN PARIS’İN İKİNCİ SEZONUNDAN İLK FOTOĞRAFLAR YAYINLANDI

Netflix'in romantik komedi dizisine ilk bakış…

Bonjour, Emily!

Netflix'in Emily in Paris'ine yeniden âşık olmaya hazır olun! Çünkü Lily Collins'in başrolde olduğu romantik komedi, 2. sezon ilk bakış için ayaklarınızı yerden kesecek fotoğraflar yayınladı.

Bu yıl açıklanmayan bir tarihte yayınlanacak olan yeni sezona ilk bakışta, hayranlar Emily Cooper'ın (Lily Collins tarafından oynanan) Fransa'da en iyi hayatını yaşamaya devam ettiğini görüyor ve ayrıca önceki sezondan bildiğimiz ikonik moda anlarından bazılarına bir göz atıyor.

Emily in Paris'in ilk sezonunda, başrolün Paris'te bir pazarlama yöneticisi olarak yeni hayatını ve Chicago'dan moda başkentine taşınmanın göz alıcı kültür şokunu izledik. Spesifik olay örgüsü ayrıntıları hala gizli olsa da, 1. sezonun sonunda Emily, sosyal medya pazarlama işini Sylvie'den (Filipinler Leroy-Beaulieu) geri kazandı. Zengin parfüm kralı Antoine (William Abadie) son dakikada şef Gabriel’in (Lucas Bravo) restoranını finanse etmeyi kabul ettiğinde, Normandiya'ya evine taşınma planlarının beklenmedik bir şekilde raydan çıktığını hatırlayacaksınız.


 Bir fotoğrafta, Emily, Mindy (Ashley Park) ve Camille (Camille Razat) bir şehir caddesinde dururken bir şeye dikkatle bakıyor. 3 oyuncu da, stil görünümleri ile hayran bırakıyor. Başka bir fotoğrafta Emily çok renkli bir kıyafet giyiyor ve telefonunda gördüklerine şok içinde bakıyor. Bir görüntüde ise şef Gabriel (Lucas Bravo) lezzetli görünen bir yemek hazırlarken, Emily ona ilgiliyle bakıyor.


Fotoğraflar Emily ve Gabriel’in, şimdilik birbirinden uzak duramayacağını gösteriyor. Netflix'in minimal bir özetine göre ise 2. sezon Emily'nin Gabriel ve kız arkadaşı Camille (Camille Razat) ile olan aşk üçgeninin daha derinlerine inecek.

Dizinin yaratıcısı Darren Star, Netflix dizisinin ikinci sezonunun çekimlerinin tamamlandığını doğruladı. Ayrıca 2. Sezon için Emily için "çok daha fazlası" olduğunu söyledi. Yeni sezon, Collins'in karakterine ve deneyimlerine "daha derine inmekle ilgili" olacağı söyleniyor. Ayrıca 2. sezonun ilkinden "çok daha güçlü bir sezon" olduğu da söylentiler arasında…


Dizinin 1. Sezonu, Netflix'in 2020'nin en büyük hitlerinden biri oldu ve 2 Emmy Primetime adaylığı kazandı. Emily in Paris 2. sezon, 30 dakikalık 10 bölümünün tamamını bu yıl Netflix'te yayınlayacak, ancak kesin bir tarih henüz açıklanmadı.