ENGLISH HOME İLE EGZOTİK BİR YOLCULUK

Exotic Wandering Koleksiyonu, renkli ekolojik dünyayı yaşam alanlarına yansıtıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Nisan 2023
ENGLISH HOME İLE EGZOTİK BİR YOLCULUK

Coşkusu renklerinden taşan, desenleriyle sıradanlığa başkaldıran, cesur ve yepyeni bir koleksiyon… English Home, 2023 İlkbahar–Yaz Exotic Wandering Koleksiyonu ile bizi vahşi doğaya rengarenk bir seyahate çıkarıyor. Doğadan ve doğadaki canlılardan ilham alarak hazırlanan koleksiyon, zıt renkler ve bu renklerin etnik detaylarla kavuşumunu yansıtıyor.

Exotic Wandering koleksiyonu, sınırsız yaratıcılığı ve hayal ettiğiniz özgürlüğü yeniden yaşam alanlarınıza getiriyor. Evinizi egzotik bir cennete dönüştürecek, hayatın canlılığına eşlik edecek koleksiyon, neşeli ve eğlenceli tarzınızı ortaya çıkaracak.Koleksiyon, canlı pigmentli sofra setlerinden sofistike nevresimlere, etnik dekoratif objelerden benzerlerinden ayrılan havlulara; farklı destinasyonlara seyahat hissi uyandıracak parçalardan oluşuyor. Çarpıcı dokuları, özel kumaşları ve ustalık işi nakışları ile pozitif enerjinin ve neşenin dekorasyondaki yansımalarının tadını çıkarmanın tam zamanı…


Egzotik doğa yolculuğuna çıkmak ve renkli ekolojik dünyayı evinize taşımak için Exotic Wandering Koleksiyonu’nu English Home mağazalarında ve englishhome.com’da keşfedebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.