Estée Lauder Companies Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Belli Oldu

Nazlı (Koruyan) Altıpat’ın 1 Ocak 2024 tarihi itibarıyla Estée Lauder Şirketleri Türkiye Genel Müdürü oldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 04 Ocak 2024
Estée Lauder Companies Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Belli Oldu

2020 yılının Mart ayından bu yana Estée Lauder Companies Türkiye Genel Müdürü olan İpek Ersavaş, M.A.C ve Too Faced markaları İngiltere ve İrlanda’dan sorumlu Başkan Yardımcısı / Genel Müdür pozisyonuna terfi alarak, mevcut görevini Nazlı Altıpat’a devretti. Prestij güzellik alanında kategoriler ve kanallar arası 20 yılı aşkın geniş deneyim ve uzmanlığa sahip olan Nazlı Altıpat, yeni pozisyonunda Estée Lauder Şirketleri Türkiye’nin tüm operasyonlarına liderlik etmenin yanı sıra, büyüme stratejisine yön verecek. 

Son üç yılda M.A.C Cosmetics Türkiye’nin yıllık büyüme oranını her sene dolar bazında %30’un üzerinde artırarak, önemli bir başarıya imza atan Altıpat, kavramsal pazarlamaya ve perakende uygulamalarında mükemmelliğe öncülük etti. Ayrıca M.A.C Cosmetics Türkiye’nin ilk kez tamamen Türkiye’de yaratılan #GösterRenklerini isimli iletişim kampanyasının da hayata geçmesine liderlik yaptı.

Nazlı Altıpat, dünyaca ünlü prestij güzellik sektöründeki geniş deneyim ve uzmanlığının yanı sıra, enerjik ve kapsayıcı liderlik vizyonuyla ve insanı önceliklendiren düşünce yapısıyla Estée Lauder Şirketleri’nin büyüme yolculuğuna değer katmaya devam edecek. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.