ESTER EXPÓSITO BVLGARI AİLESİNE KATILDI

Genç İspanyol oyuncu Ester Expósito, Bvlgari İspanya marka elçisi oldu.

Geçmişte Elizabeth Taylor, Gina Lollobrigida, Ingrid Bergman veya Anna Magnani Bvlgari tarihinin bir parçası olmuş ve Bulgari ailesi ile özel bağa sahip isimler arasına yenisi eklendi. İspanya'nın ve dünyanın en önemli sinema ve TV yıldızlarından biri olan Ester Expósito, Dolce Vita döneminden bugüne sinema ve televizyonun en göz kamaştırıcı yıldızlarıyla işbirliklerine imza atan Bvlgari'ye katılan en yeni isim olarak dikkat çekiyor.

Genç yaşına rağmen birçok film ve TV dizisinde yer alan Ester'in özgüveni ve kararlılığı, Bvlgari'nin cesaretine ve yaratıcılığına mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Klasik Roma mimarisini güçlü ve modern bir tasarımla bir araya getiren B.zero1 veya markanın en dikkat çekici ve kadınsı koleksiyonlardan biri olan Serpenti gibi koleksiyonlar, onları hem rahat hem de çekici kıyafetlerle giyebilen Ester’de kendilerini buluyor.

Ester, Bulgari kadınlarının 130 yılı aşkın süredir benimsediği cesur, sınır tanımayan ve kararlı ruhunu öne çıkarıyor. Ünlü oyuncu bu birliktelikle ilgili “Bvlgari ailesinin bir parçası olmaktan çok mutluyum. Tasarımlarının güzelliği, zarafeti ve cesaretinden her zaman etkilendiğim için markaya kendimi çok yakın hissediyorum. Bu yolculuğun gerçekten heyecan verici olacağından eminim " diyor.