EVDE YILBAŞI PARTİSİ İÇİN 21 ÖNERİ

2021’i en eğlenceli şekilde karşılayacağız. Bu konuda kararlıyız!

2020 hepimizin, gerçekten 7’den 70’e her ülkede hepimizin, en garip yıllarından biri oldu. Bu sene yeni yılı karşılamak yerine 2020’yi geride bırakmayı kutlayacağız gibi görünüyor. “Yeni yılınız sağlık, mutluluk ve huzur dolu olsun” klişe yılbaşı kutlaması hiç bu kadar anlamlı olmamıştı galiba! 2021’in çok daha iyi olmasını umarken geleneksel kalabalık ve parti kutlama tarzımızda büyük değişimler oldu. Herkes yılbaşı akşamı ve yeni yılın ilk günlerinde evde! Karantina döneminden kurtulduk sanarken, yılın en özel gecesinde evdeyiz… Ama hiç problem değil! Motivasyonumuzdan hiçbir şey kaybetmiyoruz. Neden mi? Çünkü evde tek başına, ev arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle yapabileceğiniz şeylerin sınırı yok!

Tıpkı evde keşfedebileceğiniz yeni hobiler gibi evde yılbaşı akşamını da süper hareketli bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Görüntülü konuşmaların yeni gerçeğimiz olduğu şu günlerde, sanal partiler, temalı oyun geceleri ve sanal yarışmalar düzenleyebilirsiniz. Ev arkadaşlarınız veya aileniz ile yaşıyorsanız da geleneksel yemekler, dans partileri ve karaoke eğlenceleri yapabilirsiniz. Kısacası evde yılbaşı düşündüğünüz kadar da can sıkıcı değil. 

Modunuzu yükseltecek ve evde yılbaşı gecenizi unutulmaz hale getirecek önerileri görmek için fotogaleriyi inceleyebilirsiniz…