Evdeki Süper Kahramanlara: Yeni Flik Flak Miraculous Saatler

Flik Flak, "Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi” filmini çok özel iki yeni ürünle kutluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Eylül 2023
Evdeki Süper Kahramanlara: Yeni Flik Flak Miraculous Saatler

Flik Flak, 15 Eylül’de vizyona giren "Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi” filmini dünyaca ünlü pop-kültür fenomeni Miraculous kahramanlarının adlarını taşıyan çok özel iki yeni ürünle kutluyor. Ana karakterler Marinette ve Adrien'in taktığı saatler, onların mükemmel zamanlamaları ve aksiyon dolu yaşamlarıyla hayranlarına ilham veriyor. Kurdukları hayaller ister Paris'i gezmek ister saat okumayı öğrenmek olsun bu saatleri takanlar her an yanlarında olacak MARINETTE ve ADRIEN'a güvenebilir. Bu müzikli animasyon film dünya genelinde gösterime girerken, mahallenizin minik kahramanları da İsviçre hassasiyetiyle kendi maceralarının zamanını ayarlayabilir.
Filmin süper kahramanı Ladybug (Uğur Böceği) için özel olarak bir saat üretiyorsanız o saat Ladybug’ın marifetli yoyo telsiziyle yarışabilecek özelliklere sahip olmalıdır. Flik Flak Marinette’in çarpıcı tasarımı, içindeki kendine özgü çiçek gücünün geometrik şekiller şeklinde yansımasıyla oluşur. Renk kodlu zaman göstergesi, saati takan çocukların öğrenme sürecini kolaylaştırıyor. Adrien modelinde ise siyah, yeşil ve beyazın hakimiyetindeki dinamik tasarım, kullanıcıyı harekete davet ediyor. Bu şık aksesuar, takanın canı ne istiyorsa ona uyar. İster birlikte Notre-Dame'da bir tur atsınlar, ister bir parkta salıncakla sallansınlar. Saat, parlak yeşil rakamlarla süslenmiş sağlam siyah çerçevesiyle de çocukların inişli çıkışlı her anını şık ve fonksiyonel bir şekilde takip etmeye imkân veriyor.


Seriye dahil tüm saatler, geri dönüştürülmüş PET'ten üretilen bir tekstil kayışa sahip. Yaşanan maceralar geride leke bırakmasın diye de çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.