FAKİR HAUSGERÄTE KİMLİĞİNİ YENİLEDİ

Fakir Hausgeräte’nin yenilenen Kimliği ile ilk deneyim mağazası, Meydan İstanbul AVM’de Açıldı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Mayıs 2023
FAKİR HAUSGERÄTE KİMLİĞİNİ YENİLEDİ

İki yıldır çalışmaları süren, yeni marka kimlik dönüşümü faaliyetleri kapsamında yeni logosu ve deneyim odaklı yepyeni mağaza konsepti ile ilk Fakir Hausgeräte mağazası İstanbul Ümraniye’de Meydan İstanbul AVM’de açıldı.

Köklü geleneğe sahip Saruhan Holding’in çatısı altında faaliyetini sürdüren Fakir Hausgeräte, 90 yıllık geçmişinden aldığı güçle “Köklerden Geleceğe” sloganı eşliğinde yenilenen marka kimliği ile yepyeni bir yolculukta. 

Fakir Hausgeräte ailesi olarak yenilenmenin, dönüşümün, değişimin gücüne inançla; misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatmak üzere yeni kimlikle tasarlanan ilk Fakir Hausgeräte mağazasının açılışı sebebiyle heyecanlı olduklarını belirten Fakir Hausgeräte Satış ve Pazarlama Grup Başkanı Muhammet Fatih Saruhan gerçekleştirdiği açıklamasında “Ümraniye’deki Meydan İstanbul AVM’de açtığımız yepyeni konseptteki deneyim mağazamız müşterilerimize birebir dokunduğumuz en önemli yer olmasıyla da bizim için farklı bir anlam taşıyor. Yeni logomuz ve yenilenen kurumsal kimliğimiz ile ilk mağazamız olması ile de değerli tabii ki bu açıdan da çok mutluyuz." diyor. 
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.