FashFed.com 3. Yaşını Kutluyor

Online alışveriş platformu FashFed.com, genişlettiği marka portföyü ve ulaştığı aylık 3,5 milyon ziyaretçi sayısı ile 3. yılını kutluyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Mayıs 2024
FashFed.com 3. Yaşını Kutluyor

Eren Perakende’nin 2021 yılında faaliyete geçen online alışveriş platformu FashFed.com, 3. yılını kutluyor. FashFed.com, Eren Perakende çatısı altındaki markalara ek olarak dünya markalarının özel koleksiyonları ve moda girişimcilerinin ürünlerini de kullanıcıları ile buluşturuyor.Bu yıl 3. yaşını kutlayan FashFed.com; Lacoste, Converse, Gant, Nautica, United 4, The Kooples gibi Eren Perakende çatısı altındaki markaların yanı sıra Nike, adidas, Puma, New Balance, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Mango, SPX, Mavi, Yargıcı ve L'Occitane gibi farklı kategorilerden dünya markalarını da kullanıcılarıyla buluşturuyor. 300'e yakın marka sayısı ve geniş ürün skalasıyla FashFed.com, dünya markalarının yanında butik markalara da ev sahipliği yaparak moda girişimcilerini destekliyor.

FashFed.com, kullanıcılarının alışveriş eğilimlerine göre kendini geliştirirken kozmetikten aksesuara, ayakkabıdan ev ve yaşam ürünlerine kadar binlerce ürünü hızla satın alma imkânı sunuyor. İstanbul içerisinde siparişlerinin yüzde 25’inin teslimatını aynı gün gerçekleştiren FashFed.com müşteri memnuniyeti hedefinde önemli bir fark yaratıyor.

Global ve lokal ölçekte adından söz ettiren birçok moda markasının yeni sezon koleksiyonlarını; hızlı kargo ve orijinallik garantisiyle son tüketiciyle buluşturan FashFed.com, hayata geçirdiği FashFed Club sadakat programı ile sunduğu güvenli alışveriş deneyiminin yanı sıra kullanıcılarına avantajlar da sağlayarak 3 yılda 500 bini aşkın üyeye ulaştı.

Daha fazla bilgi için: www.fashfed.com


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.