FENDI EN YENİ YAZ BUTİĞİNİ IBIZA'DA AÇTI

İtalyan moda evi Fendi'nin, 2023 yazı için tasarlanan Astrology kapsül koleksiyonunun sergileneceği yepyeni yaz butiği Ibiza'da...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Haziran 2023
FENDI EN YENİ YAZ BUTİĞİNİ IBIZA'DA AÇTI

FENDI, İspanya'nın ünlü Balear Adası olan İbiza'daki Marina bölgesinde yer alan yeni geçici mağazasının açılışını duyurmaktan mutluluk duyuyor. Ibiza'nın doğal unsurlarını FENDI'nin ikonik izleriyle birleştiren mağaza moda tutkunları için yaz süresince etkileyici bir durak noktası olarak yerini alıyor.Kadın ve Erkek Astroloji Yaz Kapsül Koleksiyonu 2023'ün sergileneceği 60 metrekarelik pop-up mağaza, tatil havası ve parlak renklerle karakterize ediliyor. Beyaz cephe, iç ve dış mekanlar arasında bir diyalog yaratan büyük ve havadar pencerelere sahip. Girişte, misafirleri farklı boy ve renklerde şeritler, zeminde bej nüanslarla, duvarlarda ve perdelerde kırmızı ve beyaz tonlarında işlenmiş tipik bir yaz deseni karşılıyor.


İkonik FENDI kodları, tatil yeri havasıyla yeniden yorumlanıyor ve geçici mağazayı benzersiz kılan ilhamı temsil ediyor. Mekanın her yerinde, doğal malzemeler güçlü bir şekilde bulunuyor; özellikle ahşap, benzersiz FENDI Pequin şeridini çağrıştırmak için çeşitli tonlarda ve farklı türlerde karşımıza çıkıyor.

FENDI, 2023 yazı için Astrology kapsül koleksiyonunu da tanıtıyor: güneşin altındaki her burç için oluşturulmuş bir yüzme ve plaj kıyafeti koleksiyonu. Evin, İlkbahar/Yaz 1990 ve İlkbahar/Yaz 1993 arşivlerinden ikonik koleksiyonların yanı sıra Couture ve Kadın Giyim Sanat Direktörü Kim Jones tarafından oluşturulan temel kodlardan yararlanan bu tasarımlar, yaz için FENDI'nin geçmişinin ve bugününün bir yansıması...


FENDI simgelerinin yaz versiyonları da geçici mağazanın içinde sergileniyor. Titiz astrolojik işlemeler, ikonik Peekaboo ve Baget çantaların ve ayrıca zodyak ifadeleri kot, kanvas ve jakarlı gövdelere dikilmiş renkli iplikler ve incilerle ortaya çıkan FENDI First'ün sezonluk yinelemelerini süslüyor. Karl Lagerfeld'in zodyak resimleriyle basılan ve Selleria dikişiyle tamamlanan, cesur yeni bir kanvas Peekaboo, kapsülün ilhamlarını tamamen somutlaştırıyor. Başka yerlerde hasır, kanvas ve denim temel malzemeler haline geliyor: hasır çantaların gövdelerine dokunuyor, Peekaboo çantalarına örülüyor veya FENDI First'te saçak efekti için kullanılıyor.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.