FESTIVE HAMSTER, TOMTOM KIRMIZI’DA DOPDOLU ÜÇ GÜNE İMZA ATTI

Göz kamaştırıcı tarihi dokusuyla İstanbul’un yeni çekim merkezi olan Tomtom Kırmızı, 22- 24 Aralık tarihleri arasında moda, sanat, müzik ve gastronomi dolu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Yeni yıl alışverişi için dünyaca ünlü markalar ve butik tasarımcıların yanı sıra, workshop’lar ve partiler de bu renkli atmosferin tamamlayıcısı oldu.

Üç gün boyunca 6 bin kişi tarafından ziyaret edilen #FestiveHamster’ın konukları özel indirimler, tasarım ve sanat dolu workshop’lar, keyifli müzikler eşliğinde geçen happy hour’larla 2018’e hazırlandılar.

Diesel’in ana sponsor olduğu Festive Hamster’da üç gün boyunca 40’dan fazla marka ziyaretçilerle buluştu. adidas, Audi, Dimes, Generic Music ve Famelog’un sponsor olduğu etkinlik, Tomtom Designhood ile Argos – Gestin’in ev sahipliğinde ve L’Appart Pr işbirliğiyle hayata geçti. Zubizu’nun iletişim sponsorluğunda gerçekleşen Festive Hamster’da, dört kata yayılan ve özenle bir araya getirilmiş markalardan fırsatlarla dolu hediye alışverişi yapan ziyaretçiler, yeme-içme duraklarında da lezzet dolu molalar verdiler.


Yepyeni bir yılı karşılamaya hazırlanan ziyaretçiler 22 Aralık, Cuma akşamı ana sponsor Diesel’in yeni yıl partisi ve 23 Aralık, Cumartesi akşamı da co-sponsor adidas’ın #Originalsistanbul partisiyle coşku dolu saatler geçirdiler. Cuma akşamı Ali Kuru, Cumartesi ise DJ Headwaters set başına geçerek müzikleriyle kış soğuğunu unutturan, enerji dolu iki geceye imza attı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden partilere katılan misafirler arasında Esra Eron, Oğulcan Engin, Utku Ateş, Sinan Öncel, Levent Özçelik, Dorukhan Acar, Niyazi Erdoğan, Rüya Büyüktetik ve Melisa Özmen gibi isimler bulunuyordu. Tomtom Kırmızı'nın avlusunda yer alan Hudson İstanbul'da gerçekleşen happy hour'larda ise, dünya mutfağından özenle seçilmiş yeni yıl lezzetlerine, DJ Jamie S ve Orkun Bozdemir'in müzikleri eşlik etti.23 Aralık, Cumartesi akşamı Tomtom Gardens’ın avlusunda gerçekleşen Gentlemen's Talk by Hugo Boss etkinliğinde, köşe yazarı Mehmet Y. Yılmaz ve Argos-Gestin CEO’su Koray Bilici stil üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. C Squared'in müzikleri eşliğinde bir araya gelen misafirler arasında iş ve sanat dünyasından Ali Güreli, Ahmet Güneştekin, Ahmet Akın, Mehmet Nane, Savaş İnanç Dedebaş ve Yılmaz Yılmaz gibi isimler de bulunuyordu.Üç gün süren Festive Hamster boyunca ziyaretçiler co-sponsor Audi’nin Q2 modeliyle Nişantaşı’ndan Tomtom Kırmızı’ya ulaşma imkanı buldular.Tomtom Designhood 2018 yılı boyunca sanat, tasarım, moda, yeme-içme ve müzik alanlarında farklı temalarla etkinliklere devam edecek.Etkinlikle ilgili paylaşımları sosyal medyada @tomtomkirmizi ve @lappartist hesaplarının yanı sıra, #festivehamster, #tomtomkirmizi ve #argos-gestin etiketleri üzerinden takip edebilirsiniz..

Etİketler