Genç Ciltlere Özel Bakım

Sizi bilmem ama ben gençken krem kullanmaya, kendime bakım yapmaya pek hevesli d

Belki dönemin alışkanlığı belki o zamanlarda fazla seçenek olmaması bizi engellerdi. Oysa şimdinin gençleri daha şanslı, daha süslü, daha inatçı, daha bakımlı, daha bilinçli… Onları düşünenler, gençken ciltlerine daha çok önem göstermelerinin gerekliliğine inananlar var. Tıpkı Dermalogica gibi. Nasıl mı?

Dermalogica uzmanları, gençlerin hayat boyu sağlıklı bir cilt bakım alışkanlığı edinmesi için Clean Start’ı geliştirdi. Komple bir cilt bakım sistemi olan Clean Start, genç ciltlerin en yaygın sorunlarını kontrol altına alan, cildi temizleyen, düzenleyen ve nemlendiren özel formüllü ürünlerden oluşuyor.

Gençlerin bugüne dek hiç olmadığı kadar "iyi" bir cilde sahip olmalarını sağlayacak ilk cilt bakım sistemi Clean Start, 13–24 yaş arası gençler için özel olarak geliştirilmiş. Ürünler cildi dengeleyerek gençlerin en yaygın sorunları olan sivilceleri, yağlanmayı ve cilt tıkanıklarını kontrol altına alıyor.

Tamam, bizim nesilden geçti ama neden çocuklarımız, yeğenlerimiz, kardeşlerimiz kullanmasın? Neden daha sağlıklı, daha parlak, daha sorunsuz ciltleri olmasın?

Bu arada sekiz özel üründen oluşan Clean Start sadece bir akne bakım serisi değil; bu seri genç ciltlere komple bir bakım sunuyor. Clean Start etkili ürünleriyle hem gençlerin yaşadığı en yaygın cilt sorunlara çözümler sunuyor, hem de cildi rahatlatıp arındırıyor.

Bir hatırlatma: Cilt bakımında temiz bir başlangıç yapmak isteyenler Clean Start ürünlerine tüm seçkin eczanelerden ya da güzellik salonlarından ulaşabiliyor.

Esra Özübek