GİRİŞİMCİLER İÇİN EĞİTİM

GİRİŞİMCİLER İÇİN EĞİTİM

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Mart 2015
GİRİŞİMCİLER İÇİN EĞİTİM
Moda son derece çekici bir konu. Ancak dışarıdan ne kadar parlak ve kolay gözükse de, oldukça zorlu bir alan. Bu konuda profesyonelleşmek istiyor, yeteneğinize güveniyor ve kendi markanızı yaratmaya niyetleniyorsanız, işe yardım alarak başlayın deriz! İMA'nın 2015 Bahar Dönemi'nde yer alan Moda Girişimciliği Programı, bu konuda size yardımcı olabilir.


Temel düzeydeki program, moda girişimciliğinin esaslarını içeriyor ve 1 ay boyunca toplamda 48 saat süren bir eğitimi kapsıyor.


Program, iş planınızı oluşturmanıza ve moda markanızı geliştirmenize yardım ediyor. Bu çerçevede aktarılan çeşitli araştırma metodları, analizler, tüketici davranışları, ekonomiye göre değişen yaklaşımlar markanızı sağlam bir temel üzerine kurmanızı kolaylaştırıyor.


Program sonunda iş planınızı oluşturuyor ve kendi projelerinize yönelik sağlıklı bir planlama yapabiliyorsunuz. Son kayıt tarihi 8 Nisan olan programda yerler kısıtlı olduğu için gecikmeyin deriz. Programa katıldığınız takdirde ders günleri: Salı ve Perşembe 18.30 - 21.30 ve Cumartesi 10.00 - 17.00 olacak. Programın başlangış tarihi ise 14.Nisan.2015.

Detaylı bilgi için: (0 212) 219 41 41 (dahili: 1215-1218)


web sitesi: www.istanbulmodaakademisi.com

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.