Golden Opulence Sergisi Beymen Zorlu Center'da

Beymen, 50’nci yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği “Golden Opulence” sergisini Beymen mağazalarına taşımaya başladı

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Mart 2024
Golden Opulence Sergisi Beymen Zorlu Center'da

Beymen, geride bıraktığı yarım asrını lüksün bu topraklardaki 500 yıllık tarihine ışık tutan küresel bir projeyle kutlarken, düzenlediği “Golden Opulence” sergisi ile lüksün ve zanaatın nesillere ve kültürlere ilham veren gücünü ortaya koymuştu. Modaya yön veren 50 dünya markasının Beymen için bu topraklardan aldıkları ilhamla tasarladıkları eserleri buluşturan “Golden Opulence” sergisi 6 Kasım – 15 Aralık 2023 tarihleri arasında Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde 50 bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştı. 

Beymen; Golden Opulence sergisinden çok özel bir seçkiyi Beymen mağazalarında ziyaretçileriyle buluşturmaya başladı. Sergi gezisinin ilk durağı olan Beymen Zorlu Center, 30 Nisan’a kadar Golden Opulence sergisinden özel bir seçkiye ev sahipliği yapıyor. 

Dünya modasına yön veren markaların, Beymen’in 50’nci yılında, lüksün bu topraklardaki 500 yıllık yolculuğuna ithafen tasarladığı eserlerden oluşan özel bir seçki, 30 Nisan’a kadar Beymen Zorlu Center’da ziyaret edilebilecek. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.