GUESS YENİ MAĞAZASI İLE TEŞVİKİYE'DE

Guess Nişantaşı mağazası, 256 metrekarelik geniş alanı ile Nişantaşı’nın eğlenceli ve çekici ara sokaklarına yakın şekilde konumlanıyor.

15 Mart Pazartesi günü kapılarını açan Guess Nişantaşı mağazası, müşterilerini bekleyen etkileyici mağaza içi düzeninin yanı sıra, markanın ruhuyla bütünleşen giyim, ayakkabı ve aksesuarlardan oluşan geniş kapsamlı koleksiyonlarına göz atma isteği uyandıran bir vitrin sunuyor.

Mağazanın iç dizaynında yer alan geometrik duvar desenleri, örgü tasarımlı yer döşemeleri, lake duvar panelleri ve içeride kontrast yaratan modüler mobilyalar, mağazanın sofistike bir düzene sahip olmasını sağlıyor. Mağazadaki renk kullanımı, ortamın aydınlık ve havadar olmasını sağlayarak keyifli bir alışveriş ortamı yaratıyor.

İç tasarımı geliştirilen yeni Guess mağazasının odak noktaları, aksesuar bölümü ve yeni eklenen “Denim Destination” alanı oluyor. Beyaz LED ışık ile “denim is our world” yazısının bulunduğu alan, markanın ikonik tasarımlarına dikkat çekiyor ve müşteriye denim alışverişi konusunda daha kolay ve pratik bir deneyim sunuyor.

Guess Kreatif Direktörü Paul Marciano, Guess Türkiye pazarı ile ilgili; “Türkiye, Guess için çok güçlü bir büyüme pazarını temsil ediyor ve bu yeni mağaza, İstanbul’un en nezih ve işlek semtlerinden biri olan Nişantaşı’nda bulunuyor. Bu gelişme, yalnızca küresel büyüme planlarımızın değil, aynı zamanda markanın ülkede devam eden başarısının da bir kanıtıdır.”