GÜLSHA’DAN YENİ YIL İÇİN ÖZEL BİR HEDİYE ALTERNATİFİ

gülsha, gül esansiyel yağı alışverişlerinde Pembe Kuvars ve Labrodit Doğal Taşı kolyesi hediye ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Kasım 2022
GÜLSHA’DAN YENİ YIL İÇİN ÖZEL BİR HEDİYE ALTERNATİFİ

Yeni yıl için en özel hediyeyi arıyorsanız, gülsha’dan hem sevginizi gösterecek hem orijinalliğiyle etkileyecek bir seçeneğiniz var. Gülü günlük bakım ritüeli haline getirerek daha sağlıklı ve güzel bir cilt görünümü sağlayan gülsha, bütünsel sağlığa ve bakıma önem veriyor. gülsha, gül esansiyel yağı alışverişlerinde Pembe Kuvars ve Labrodit Doğal Taşı kolyesi hediye ediyor.Pembe Kuvars ve Labrodit Doğal Taşı kolyeleri, gülsha esansiyel yağı ile daha da anlam kazanıyor; kolyenin haznesine 3-5 damla saf gül yağı eklendiğinde doğal taşların etkisi Rosa Damascena çiçeğinin enerjisiyle buluşuyor. Ayrıca kolyenin haznesi açılarak gün boyu gülün kokusu hissedilebilir.

Aşk ve sevgiyi temsil eden güçlü bir enerjiye sahip Pembe Kuvars Taşı, mutluluk enerjisi yayıyor, negatif titreşimlerden uzaklaşmaya yardımcı oluyor. Ruhsal dengelenmeye katkısıyla bilinen mavi ve yeşil ışıltılarla dolu Labrodit Doğal Taşı ise kolye formuyla ışıldarken sakinleştiriyor. Gününü bu yüksek enerjiyle geçirmek isteyenler için store.gulsha.com.tr/urun/esansiyel-gul-yagi üzerinden satışa sunuluyor.

4 ton Rosa Damascena çiçeğinin yaşam enerjisini barındıran gül esansiyel yağı, 320 Mhz değeriyle dünyadaki en yüksek titremişime sahip madde olmasıyla biliniyor. Esansiyel gül yağı, yüksek enerjisi ve hoş kokusuyla rahatlamanızı ve iyi hissetmenizi sağlıyor. Fiyatı: 2.199 TL

gülsha serisiyle yeni yılda güvenilir, doğal ve etkili bir cilt bakımı…

gülsha Rose Care Seti, içindeki gülsha Tam Gül Suyu, gülsha Eşsiz Gül İksiri ve gülsha Gece Gül İksiri ile cildi nemlendiriyor, koruyor, tazeliyor ve onarıyor. Eşsiz Gül İksiri ve Gece Gül İksiri alana 50 ml Tam Gül Suyu hediye ediliyor. gülsha Rose Care Seti, sene sonuna kadar bayii eczanelerden satın alınabilir. Fiyatı: 999 TL

gülsha Tam Gül Suyu taze Isparta Gülü yapraklarının saf bakır imbiklerde damıtılmasıyla elde ediliyor. Değerli esansiyel gül yağı ayrıştırılmıyor. Tüm cilt tiplerine uygun multifonksiyonel bir ürün olan gülsha Tam Gül Suyu; cildi temizliyor, yatıştırıyor ve nemlendiriyor. Ayrıca güçlü antioksidan içeriğiyle cildi koruyor.gülsha Eşsiz Gül İksiri, Omega 3, 6, 9 esansiyel yağ asitleriyle cilde yumuşaklık veriyor, yeniliyor ve ışıltı kazandırıyor. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki saf ve değerli gülyağı sayesinde, anti-aging etkisi yaratıyor. Cilt bariyerini güçlendiren ve cilt elastikiyetini artıran lipidler içeriyor.

gülsha Gece Gül İksiri sıkı ve tazelenmiş bir cilde uyanmak için tasarlanan formülüyle, zamanla oluşabilecek kırışıkları ve sarkmaları önlemeye yardımcı oluyor. Cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı iksir, anti-aging etkili peptid karışımıyla zenginleştirilmiş ve yüksek kalite hyaluronik asitle harmanlanmış gül esansiyel yağı içeriyor. Gece boyunca cildin kendini onarım süreçleriyle sinerji içinde etki etmesi için akşam kullanılması tavsiye ediliyor.

  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.