Güzelliğin Altın Işıltısı...

Güneşli günlere çok yakında hasret kalacağız… Tatilden dönünce tüm bedene yayıla

Tüm bunlar geçmişte kalacak olsa bile güneşin- altının ışıltısını yaşamak mümkün. Çünkü Nuxe ile güzelliğin altın ışıltısıyla parıldayabiliyorsunuz.  

Fransız markası Nuxe’ün yeni ürünü Huile Prodigieuse Or çok amaçlı kuru yağla şimdi siz de altın ışıltısını cildinize ve saçlarınıza taşıyabiliyorsunuz.

O zaman güzelliğin altın ışıltısıyla parıldamaya hazır mısınız? Nuxe Huile Prodigieuse Or altın parıltılı çok amaçlı kuru yağ ile şimdi bu mümkün...

Tüm cilt ve saç tipleri için uygun olan Nuxe Huile  Prodigieuse Or, içeriğindeki altın ışıltısı veren parçacıklarla cilde doğal ve orijinal bir parlaklık veriyor. İster beyaz tenli ister esmer ya da bronz olun, cildinizin doğal güzelliğini ışıltıyla ön plana çıkararak sağlıklı görünmesini sağlıyor. Işıltılı etkisini saçlarda da gösteren ürün, cildi ve saçları besliyor, yumuşatarak onarıyor.

Ey doğal ürünlere, içeriklere meraklı olan sizler…Ürün, formülünde bulunan 6 değerli bitki yağıyla (Borage, St. John’s Wort, Badem, Kamelya, Fındık ve Macadamia) oluşturulan özel kokteyli sayesinde cildi ve saçları besleyerek ekstra bakım gerçekleştiriyor. Kamelya çiçeğiyle cildinize ve saçınıza hoş bir koku verirken, kuru bir yağ olduğu için kullanım sonrası rahatsız edici ıslaklık ya da yağlı bir his bırakmıyor. Ayrıca koruyucu ve silikon gibi maddeler de içermiyor.

Göz kamaştıran ışıltı güzellik için daha ne bekliyorsunuz?

Esra Özübek