Güzellik ve Sağlık, YBY Woods Beauty & Wellness Festivali’nde Buluşuyor

2-3 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan Beauty & Wellness Fest’te ziyaretçileri keyifli bir anlar bekliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 31 Ağustos 2023
Güzellik ve Sağlık, YBY Woods Beauty & Wellness Festivali’nde Buluşuyor

Kültür, sanat ve eğlence alanında yarattığı ve sunduğu deneyimlerle şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, birbirinden eğlenceli etkinlikleri ve konserleriyle 2-3 Eylül’deki Beauty & Wellness Fest’te.YBY Woods tarafından organize edilen Beauty & Wellness Fest; ‘Beden, Ruh, Zihin Atölyeleri’, tamamlayıcı tıp, güzellik üzerine sohbetler, yetişkin ve çocuk workshopları, saç ve tırnak bakımı ipuçları, erkek bakım tavsiyeleri, fotoğraf köşeleri, açık hava sineması, yıldızı parlayan genç şarkıcılar Sena Şener ve Evrencan Gündüz konserleri ile dolu dolu bir hafta sonu sunuyor.

Ayrıca ünlü gazeteci Ayşe Arman, Tamamlayıcı Tıp doktoru Dr. Atakan Keskin, Medikal Estetik Uzmanı Dr. Ali Kerim Diler, Fonksiyonel Tıp Koçu Ayşe Köroğlu, oyuncu ve program sunucusu Derya Baykal, Yaşam Tasarım Merkezi kurucusu & Aile Danışmanı Ebru Demirhan, The Life Co kurucusu Ersin Pamuksüzer ile Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya da öğretici ve eğlendirici söyleşiler gerçekleştirmek üzere Beauty & Wellness Fest’te bir araya geliyor.

İnsanları gün boyu keyifli aktivitelerin beklediği YBY Woods; 7’den 70’e herkes için ormanın içinde eğlenceli bir gün sunuyor. 0-12 yaş arası için girişin ücretsiz olduğu YBY Woods’a dileyenler kendi sandalyesini, içeceğini, can dostu evcil hayvanını da yanında getirebiliyor. Ailesiyle, arkadaşlarıyla doğanın, ormanın içinde gönlünce güzel vakit geçirebiliyor.

YBY Woods, Beauty and Wellness Fest için 2-3 Eylül tarihlerinde kapılarını 10.30’da açıyor. 19.00’da gerçekleşecek konserler ardından Açık Hava Sineması ile sonlanacak olan festival için biletlere Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.  


Etkinlik Takvimi

2 Eylül Cumartesi
19.00 Sena Şener Konseri

3 Eylül Pazar
19.00 Evrencan Gündüz Konseri


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.