HAFTAYA HIZLI BAŞLAYANLAR

Yeni haftaya hızlı başlayan Hollywood starları haberimizde!

Pazartesi sendromu herkesi vurmamış, hatta haftaya hızlı başlangıçlar yapanlar bile olmuş. Pazartesi gününden haftanın en çok konuşulacak haberlerini sizler için derledik.

- Taylor Swift, artık neredeyse her hafta bir başka konuyla karşımıza çıkıyor. Bugün de çok beğenilen sevgilisi Calvin Harris'le ilişkiye nasıl başladıklarını herkesle paylaştı. Ünlü çiftin arasını yakın ortak arkadaşları Elie Goulding'in yaptığı sanılıyordu fakat asıl ara bulucunun Lady Gaga olduğu ortaya çıktı!

-Aramızda Kim Kardashian'ın ikinci bebeğine hamile olduğuna inanmayanlar olmuş, ne ayıp! Kim de buna çok alınmış olacak ki, kendi Twitter hesabından bu iddiaları yalanlayan bir tweet attı. Kardashian, tweetinde ‘Bebeğim 5 aylık oldu ve yaklaşık 10 kilo aldım. Artık saklayamıyorum!' yazdı.

-Rihanna'nın konu olduğu bir haberde ilginç bir şeyler okumaya artık alışmışsınızdır diye düşünüyoruz. Ama bu kadarını siz bile beklemiyor olabilirsiniz; Rihanna pijama takımıyla dışarı çıktı! Ünlü şarkıcı geçtiğimiz akşam New York'taki stüdyosundan elinde bir kadeh ve pijama takımıyla çıkarken görüntülendi.

-Ellen Degeneres, GAP için, çocuklara özel kapsül koleksiyon hazırladı. Koleksiyonun en önemli noktasıysa, kız çocuklarının kendi farklılıklarını ve bireyselliklerini benimsemelerini amaç ediniyor olması.

Etİketler