ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

HANDE ERÇEL VE KEREM BÜRSİN YILIN EN HAVALISI OLDU!

Rusya’da da ekranların en popüler çifti olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, ELLE Girl Rusya’nın yaptığı ankette “2021’in En Havalı Kızı ve Erkeği” oldu.

ELLE Girl Rusya, “Elle Yılın Kızı” ve “Elle Yılın Erkeği”ni seçtiği bir anket gerçekleştirdi. Yapılan anketin sonuçlarında “2021’in En Havalı Kızı ve Erkeği” listelerinin başlarında, başarılı iki Türk isim yer alıyor. Okurlar tarafından en çok beğenilen isimler, Hande Erçel ve Kerem Bürsin!


ELLE YILIN KIZI: HANDE ERÇEL

Elle Girl Rusya, “Harika bir uluslararası ödül için ‘Sen Çal Kapımı’ dizisindeki güzel bir aşk hikâyesi…” açıklamasıyla, “Elle Yılın Kızı” listesinin 1 numarasında Hande Erçel’in olduğunu duyurdu.


(İtiraf etmek gerekirse; ELLE Türkiye Şubat 2022 kapak kızımız Hande Erçel'in pek çok dünya yıldızını geçerek, 1 numarada olması bizi çok gururlandırdı.)
ELLE TÜRKİYE ŞUBAT SAYISINDA HANDE ERÇEL VAR!

Hande Erçel, Billie Ellish, Zendaya gibi pek çok dünya yıldızını geride bırakarak, uluslararası listenin başında yer alıyor. Listedeki diğer isimlere gelirsek…

ELLE YILIN KIZI: 2021'İN EN HAVALI 10 KIZI
10. Dua Lipa
9. Billie Eilish
8. Lalisa Manoban
7. Ariana Grande
6. Jung Ho Young
5. Emma Stone
4. Zendaya
3. Victoria de Angelis
2. Zhenya Medvedeva
1. Hande Erçel
ELLE YILIN ERKEĞİ: KEREM BÜRSİN

Okurların en yetenekli bulduğu ve en sevdiği erkeklere gelirsek; listenin oldukça uluslararası olduğunu belirtelim... Doğruyu söylemek gerekirse, bu listenin de başındaki isim bizi oldukça havaya sokuyor.

Elle Girl Rusya, ‘Sen Kapımı Çal’ dizisindeki güzel aşk hikâyesi” diyerek, Kerem Bürsin’in “Elle Yılın Erkeği” olduğunu açıkladı.


Kerem Bürsin, ELLE PopUp Türkiye sayımızın kapağı olmuştu.
ELLE'DEN KEREM BÜRSİN İLE AŞŞŞIRI FERAH SAYI

Kerem Bürsin ise Harry Styles, Tom Holland, Timothée Chalamet gibi isimleri geçerek, dünya çapındaki listenin 1 numarasında yer alıyor. Tam listeye gelirsek…

ELLE YILIN ERKEĞİ: 2021'İN EN HAVALI 10 ERKEĞİ
10. JONY
9. Sergey Goroshko
8. Robert Pattinson
7. Harry Styles
6. Danya Milokhin
5. Jeon Jungkook
4. Tom Holland
3. Timothée Chalamet
2. Damiano David
1. Kerem Bürsin

Anketin sonuçlarının ardından 7 milyon takipçili Instagram’a sahip olan Elle Girl Rusya, Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile röportaj yapmak istiyor. ELLE Türkiye olarak, sevdiğimiz iki yıldızın dünya çapındaki başarılarını tebrik ediyor ve devamını diliyoruz!