HARRODS’IN PARFÜM SALONU YENİLENDİ

Harrods’ın dünyaca ünlü parfüm odaları ciddi bir değişim yaşadı. Artık Harrods'da parfüm seçmek bambaşka bir deneyime dönüşüyor.

Harrods’ın dünya çapında parfüm meraklıları tarafından bilinen güzel koku cenneti lüks bir deneyim sunuyor.

Yedi yeni butik ekleyerek genişleyen salon, Armani Prive, Penghaligon ve Burberry gibi önemli markalar için ise özel butikler açtı.

Londra’nın efsanevi butiğinin altıncı katında yer alan olan parfüm salonu yenilenmiş hali ile ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Yeni eklenen yedi marka, butiğin geleneksel özel muamele yöntemlerini uygulayacak. Dünyanın hiç bir yerinde bulunmayan kokular ve özel şişe tasarımları ile müşterilerin lüksün en üstününü deneyimlemesi sağlanacak.

Ziyaretçiler, Burberry, Sospiro ve Frédéric Malle gibi markaların butikleri içerisindeki kişiselleştirme ve monogram servisleri ile kendi kokularını yaratabilecekler. 

Diğer parfüm evlerinin odak noktası ise deneyim. Japon marka Floraiku dünya çapında ilk açılışını Harrods’ın parfüm salonunda gerçekleştirerek katılımcıları Japon Çay Seremonisi ile ağırlayacak. Bunun yanı sıra Armani Privé’de müşteriler ‘Privé Deneyimi’ne davet edilerek seçtikleri bir koku ile rahatlayabilecekler. 

Chanel, Tom Ford, By Kilian ve Roja Parfums gibi tanınmış isimler arasına eklenecek olan yeni markaların tanıtımını ve salonun yenilenmesini kutlayan etkinlikler Ağustos sonuna kadar devam edecek. Herkes tarafından katılım kabul eden masterclass ve etkinlikler, Clive Christian ile bir akşamüstü bile içeriyor. Kokuların büyüsüne kapılmak isterseniz, Londra'ya uğradığınızda Harrods’ın rüya gibi salonunu ziyaret etmeniz gerekiyor!

.