HEALIN FOODS'UN YEMEKLİ WELLBEING SEMİNERLERİ

2018 yılında açılan Healin Foods, İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İGÜNSEM) Sertifika Eğitimleri kapsamında yeni bir program başlattı.

2018 yılında açılan, ‘’doğal, taze ve temiz yemek’’ anlayışıyla İstanbul’un yeme içme hayatına yeni bir boyut getiren Healin Foods, İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İGÜNSEM) Sertifika Eğitimleri kapsamında yeni bir program başlattı. Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi kurucusu, ‘Chopra Center’ danışman ve eğitmenlerinden, ülkemizin ilk bütünsel sağlık ve ayurveda uzmanı Ebru Şinik’in, İstanbul’un iyileştirici sağlık noktası Healin Foods ile birlikte gerçekleştireceği, fiziksel ve zihinsel detoks mekanizmalarını çalıştırmayı amaçlayan program özel bir davetle tanıtıldı.

Sağlıklı yeme içme kavramını wellbeing konseptiyle birleştiren Yemekli Wellbeing Seminerleri, 16 modülden oluşacak. İlki 26 Şubat’ta gerçekleşecek program her Çarşamba 10:30-13:00 arasında, önce Ebru Şinik ile bir oturum ardından da sağlıklı bir menüden oluşan bir öğlen yemeği şeklinde gerçekleşecek. Her modül ayrıca İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İGÜNSEM) tarafından sertifikalandırılacak.


Etİketler