Hemington Sonbahar-Kış 23/24 Koleksiyonu'na Özel Davet

Doğanın enerjisinden ilham alan Hemington’ın Sonbahar-Kış 23/24 Koleksiyonu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın lansmanı ile tanıtıldı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Kasım 2023
Hemington Sonbahar-Kış 23/24 Koleksiyonu'na Özel Davet

Doğal dokuları ve eşsiz tasarımlarıyla erkek modasında fark yaratan Hemington’ın Sonbahar-Kış 23/24 Koleksiyonu; geçtiğimiz günlerde Soho House İstanbul’da gerçekleştirilen keyifli bir etkinlikle basına tanıtıldı. Etkinliğin ev sahipliğini Hemington Kreatif Direktörü Sascha A. Klumpp ile Hemington Satış Müdürü Çiğdem Yılmaz birlikte yaptı.Yeni koleksiyon ilhamını doğanın en temel yapı taşları olan dört element; hava, toprak, su ve ateşten alarak tasarlandı. Sürdürülebilir lüks materyaller ve kusursuz detayları ustalıkla harmanlayan yeni koleksiyon; zarafet ve konforu aynı anda yaşatırken, ikonik desenlere ve çarpıcı renklere sahip tasarımlar, davetlilerden tam not aldı.

Koleksiyonun tasarım hikayesini keyifli bir anlatımla paylaşan Sascha Klumpp, davetlilerle birebir ilgilendi ve onları Hemington’ın tasarım yolculuğuna çıkardı. Güçlü stili ile birlikte konfor ve kalitenin buluştuğu Hemington ürünlerinin kusursuz detaylarını inceleyen katılımcılar, yeni koleksiyonu hissederek keşfetme fırsatı buldu. Yaşamın “Elementler” üzerine kurulu olduğuna vurgu yapan Sascha Klumpp, yeni koleksiyonu tasarlarken sadece renklerinden yola çıkmadıklarını; hava, toprak, su ve ateşin ruhumuza etkisi, hayatımıza kattığı unsurları da göz önüne alarak tasarım dilini kurguladıklarından söz etti.


Hemington CEO Umut Boz, Sascha Klumpp

Saf kaşmir kazarlardan, triko ceketlere kadar en özel ürünler sergilendi

Yeni koleksiyon tanıtım etkinliğinde; Hemington’ın alamet-i farikası trikolar, marka ile bütünleşmiş ikonik Argyle desenli Triko Pololar, Triko blazer ceketler, Merino kazaklar, kaşmir pantolonlar, saf kaşmir kazaklar vb. sergilenirken Aspen Koleksiyonu ile Baba-Oğul Koleksiyonu’ndan da özel bir seçki yer aldı. Koleksiyon içerisinde özellikle; ekose, jakar gibi eskimeyen desenlerin modern şekilde yorumlanması dikkat çekerken dünyanın en geçerli sertifikalarından biri olan Woolmark logosuna sahip Merino Ekstra fine, Wool-Silk ve Pure Cashmere sertifikasyonuna sahip ipliklerin kullanıldığı ürünler öne çıktı.


Yelek, ceket gibi mevsimlik dış giyim ürünlerinin yanı sıra; soğuğa dayanıklı, yüksek performanslı, kaz tüyü ceketler de beğeni topladı. Fonksiyonel ve şık tasarımların yer aldığı koleksiyonda yer alan; su itici özelliğe sahip dış giyim yelekler, terletmeyen ve kırışmayan trikolar, erkek giyiminde fark yaratan özellikleriyle ilgi çekti.

Hemington Sonbahar Kış 23-24 koleksiyonuna; markanın seçkin lokasyonlardaki mağazalarından ve hemington.com.tr online mağazasından ulaşılabilir.

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.